Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Twins kurpes (Peu)

Kods: K800350-002

Zīmols: Camper

Līdzīgas, bet ne vienādas ādas kurpes ar ērtu gumijas aizdari, kas tik rasturīga Camper apaviem Peu līnijā. Peu apavu sērija šķiet ir viskamperiskākā  - ar šī modeļa apaviem kājās Camper mīļotāji pazīs jau pa gabalu.  Peu līnija ir draudzīgas baskājiem un pārliecinoši visērtākā un zole ir gluži tik elastīg un plāna, kā mums tīk, bet kurpju modeļi allaž
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
54.00 EUR 90.00 EUR
  • < >
Līdzīgas, bet ne vienādas ādas kurpes ar ērtu gumijas aizdari, kas tik rasturīga Camper apaviem Peu līnijā. Peu apavu sērija šķiet ir viskamperiskākā  - ar šī modeļa apaviem kājās Camper mīļotāji pazīs jau pa gabalu.  Peu līnija ir draudzīgas baskājiem un pārliecinoši visērtākā un zole ir gluži tik elastīg un plāna, kā mums tīk, bet kurpju modeļi allaž plati un ērti. Bērniem domātie modeļi, lai arī no skata gluži tādi paši kā pieaugušo versijā, tomēr ir īpaši izstrādāti bērniem - būs izturīgi un ērti augošajai kājai. 

Peu Cami zolei ir izmantota īpaša šūšanas tehnoloģija, lai pa perimetru to piešūtu pie apava augšpuses un nebūtu jāizmanto līme, kas to padara vēl ērtāku un izturīgāku, lai foršais apavs priecētu jūs pēc iespējas ilgi. 

Tās izgatavotas no īstas ādas, izņemama zolīte un iekšpuse ir daļēji oderēta ar audumu, daļēji ar ādu.

Baskājiem draudzīgi apavi.
- plāna un lokana zolīte
- plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu pēdiņu
- iekšzolīte ar nedaudz polsterētu papēža daļu, izņemama