Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Merino vilna

Merino vilna ir viens no brīnišķīgākajiem dabiskajiem materiāliem, jo tā ir mīksta, patīkama, ērta, elpojoša un tai pat laikā spēj izolēt gan aukstumu, gan mitrumu. Īpaši svarīgi tas ir maziem bebīšiem, jo viņu spēja uzturēt vienmērīgu ķermeņa temperatūru jeb termoregulēšana ir vēl nenobriedusi un turpina attīstīties visu pirmo dzīves gadu, meklējot savu komforta grādiņu. Merino vilna palīdzēs noturēt dabisku ķermeņa temperatūru apģērba iekšienē, tā vietā, lai pārkarsētu ar siltām apģērba kārtām, un veidot bērnam adekvātu termoregulāciju visas dzīves garumā. Atzīstos, ka mēs ļoti ticam, ka tieši tas, kā bērns tiek ģērbts pirmajā dzīves gadā lielā mērā ietekmē viņa salīgumu vai nesalīgumu visu atlikušo mūžu.  Visi ManyMonths merino vilnas apģērbi derēs bērniem līdz pat -10 C grādiem, tai pat laikā šādā apģērbā nekad nebūs par karstu, jo vilnai piemīt brīnumainā termoregulēšanas funkcija, ka pat vasarīgās dienās bērns nekad nebūs sasvīdis un mitrums tiks aizvadīts prom no bērniņa ķermeņa. Kopšana. Merino vilnu jākopj saudzīgi. Pirmkārt jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja - izkariet savalkāto apģērba gabalu svaigā gaisā uz ilgāku laiku un tas atgūs svaigumu un tīrību gluži vai brīnumainā kārtā. Protams, ja apģērbs ir notraipīts ar pleķiem vai Lasīt vairāk >
Merino vilna ir viens no brīnišķīgākajiem dabiskajiem materiāliem, jo tā ir mīksta, patīkama, ērta, elpojoša un tai pat laikā spēj izolēt gan aukstumu, gan mitrumu. Īpaši svarīgi tas ir maziem bebīšiem, jo viņu spēja uzturēt vienmērīgu ķermeņa temperatūru jeb termoregulēšana ir vēl nenobriedusi un turpina attīstīties visu pirmo dzīves gadu, meklējot savu komforta grādiņu. Merino vilna palīdzēs noturēt dabisku ķermeņa temperatūru apģērba iekšienē, tā vietā, lai pārkarsētu ar siltām apģērba kārtām, un veidot bērnam adekvātu termoregulāciju visas dzīves garumā. Atzīstos, ka mēs ļoti ticam, ka tieši tas, kā bērns tiek ģērbts pirmajā dzīves gadā lielā mērā ietekmē viņa salīgumu vai nesalīgumu visu atlikušo mūžu. 

Visi ManyMonths merino vilnas apģērbi derēs bērniem līdz pat -10 C grādiem, tai pat laikā šādā apģērbā nekad nebūs par karstu, jo vilnai piemīt brīnumainā termoregulēšanas funkcija, ka pat vasarīgās dienās bērns nekad nebūs sasvīdis un mitrums tiks aizvadīts prom no bērniņa ķermeņa.

Kopšana. Merino vilnu jākopj saudzīgi. Pirmkārt jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja - izkariet savalkāto apģērba gabalu svaigā gaisā uz ilgāku laiku un tas atgūs svaigumu un tīrību gluži vai brīnumainā kārtā. Protams, ja apģērbs ir notraipīts ar pleķiem vai vizuāli netīrs, to vajadzēs mazgāt. Vislabāk izmantot vilnai paredzētus mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir lanolīns (mūsmājās iegādājāmies Kastanis Delicate līdzekli ar lanolīnu, tomēr tādi ir daudziem ražotājiem). Mazgāt var ar rokām, bet tad to jādara vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30C (pēc taustes tas tiešām būs vēss, kādu vannā liet negribētos), vai arī uzticiet mazgāšanu veļasmašīnas vilnas programmai. Žāvēt saudzīgi, vislabāk izklātu uz horizontālas virsmas.
Atlasīti 39 no 39