Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Trauciņš ar aukstuma elementu (lillā)

Kods: 500729

Zīmols: Carl Oscar

Svaiga uzkodiņa pa ceļam! Trauciņš ar aukstuma elementu, kas ir arī izņemams, ļaus paņemt līdzi savu mīļāko uzkodu uz skolu, bērnudārzu vai dodoties ceļojumā. Trauciņš sastāv no divām daļām - lielākā daļa jogurtam, svaigiem augļiem un citiem našķiem, un vāka nodalījums, piemēram, žāvētiem augļiem, granolai vai riekstiem. Abas daļas ir atdalītas, lai virskārta būtu sausa un kra
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
14.99 EUR
  • < >
Svaiga uzkodiņa pa ceļam!
Trauciņš ar aukstuma elementu, kas ir arī izņemams, ļaus paņemt līdzi savu mīļāko uzkodu uz skolu, bērnudārzu vai dodoties ceļojumā. Trauciņš sastāv no divām daļām - lielākā daļa jogurtam, svaigiem augļiem un citiem našķiem, un vāka nodalījums, piemēram, žāvētiem augļiem, granolai vai riekstiem. Abas daļas ir atdalītas, lai virskārta būtu sausa un kraukšķīga. Komplektā arī karotīte/dakšiņa, kas perfekti ieguļ kastītes vāciņā. 
Trauciņš nesatur BPA, ftalātus un svinu, un dzesēšanas disks satur netoksisku dzesēšanas želeju. Trauciņu var likt mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamajā mašīnā (augšējā plauktā). Neizmantojiet dzesēšanas disku mikroviļņu krāsnī!

Lietošana: sasaldē dzesēšanas disku horizontāli vismaz 4 stundas, un tas saglabās jūsu uzkodu aukstu apmēram 2 stundas istabas temperatūrā. 

Unikāls patentēts dizains ar Carl Oscar® no Zviedrijas.

Materiāls: ABS-plastmasa
Izmēri: Ø 11.7cm x 7.1 cm
Svars: 160g.