Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bērnu zobu pasta Curaprox kids zemeņu, ZERO FLUORIDE, 60 ML (2+)

Zīmols: Cura

Bērnu zobu pasta ar augļainu zemeņu garšu, bez fluorīda Saldās zemenes: šī zobu pasta ir tikpat garšīga kā vasaras deserts un nodrošina piena zobiem uzticamu, ilgstošu aizsardzību pret skābiem ēdieniem un zobu bojāšanos. Tā nesatur fluorīdu, tāpēc ir ideāli piemērota ļoti maziem bērniem (no divu gaudu vecuma). Bērni drīz vien sapratīs, ka zobu tīrī&
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
6.99 EUR
  • < >

Bērnu zobu pasta ar augļainu zemeņu garšu, bez fluorīda

Saldās zemenes: šī zobu pasta ir tikpat garšīga kā vasaras deserts un nodrošina piena zobiem uzticamu, ilgstošu aizsardzību pret skābiem ēdieniem un zobu bojāšanos. Tā nesatur fluorīdu, tāpēc ir ideāli piemērota ļoti maziem bērniem (no divu gaudu vecuma).

Bērni drīz vien sapratīs, ka zobu tīrīšana nav nemaz tik nepatīkama, kā viņi domāja: svaigā augļu garša ikdienas zobu higiēnas devu jūsu mazuļiem pārvērš par patīkamu laika pavadīšanu. Patiesībā jebkāda nepatika pret zobu tīrīšanu izgaisīs ātrāk nekā zemeņu saldējuma bumbiņa, kas atstāta saulē.

 Šī zobu pasta nesatur kaitīgas sastāvdaļas, piemēram, NLS, triklozānu vai mikroplastmasu. Lielākajā daļā zobu pastu sastāvdaļu sarakstā ir daudz dīvainu vārdu. Taču ne šajā. Kas tajā ir? Tikai labas lietas. Piemēram, fermenti. Tie atbalsta siekalu dabisko aizsargfunkciju, lai tās varētu remineralizēt zobu emalju. Tā satur sorbītu, kas novērš zobu pastas izžūšanu. Vēl ir nedaudz ksilīta (jeb bērza cukura), kas aizsargā pret baktērijām un stiprina zobus. Mēs ceram, ka jūsu bērniem zobu tīrīšana sagādās prieku!