Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Jane/Concord Transformer iPLUS (100-150 cm)

Kods: J4508

Zīmols: Jané

Jane/Concord Transformer iPLUS piemērots bērniem ar augumu 100-150 cm jeb aptuveno svaru no 15 līdz 36 kg (apm. 4 - 12 gadi). Šim krēsliņam sinhroni regulējas sēdeklīša augstums un arī platums - paceļot augšup sēdeklīša galvas daļu, automātiski pletīsies arī sānu aizsargi, turklāt regulēšanu atvieglo pneimatisks mehānisms. Viss regulējas ar vienas pogas palī
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
360.00 EUR
  • < >
Jane/Concord Transformer iPLUS piemērots bērniem ar augumu 100-150 cm jeb aptuveno svaru no 15 līdz 36 kg (apm. 4 - 12 gadi). Šim krēsliņam sinhroni regulējas sēdeklīša augstums un arī platums - paceļot augšup sēdeklīša galvas daļu, automātiski pletīsies arī sānu aizsargi, turklāt regulēšanu atvieglo pneimatisks mehānisms. Viss regulējas ar vienas pogas palīdzību 20 pozīcijās. Galvenā atšķirība no nedaudz zemākās cenas versijas Transformer iTECH ir iespēja regulēt slīpumu.
Jane/Concord Transformer iPLUS autokrēsliņš ir aprīkots ar regulējamu Isofix nostiprināšanas sistēmu, kuru iespējams ļoti precīzi salāgot ar jebkuru automašīnu, turklāt to iespējams arī pilnībā paslēpt korpusā, lai sēdeklīti varētu lietot tikai ar automašīnas jostu automobīļos, kuros Isofix stiprinājumu nav. Arī Isofix āķi regulējami ar pneimatisku mehāniku. Optimālu aizsardzību pret sānu triecieniem - 3 amortizācijas slāņu aizsardzība visā krēsliņa garumā, papildu komfortam čaula polsterēta ar putu materiālu, kas ne tikai absorbē triecienu, bet padara sēdēšanu ērtāku. Bērna komfortam ir arī roku balstiņi, kas ir mīksti un polsterēti. Taču tie ne tikai kalpo ērtībai, bet palīdz arī pozicionēt jostas klēpja daļu, lai tā neslīdētu pārāk augstu uz bērna ķermeņa un nešķērsotu vēderu, bet arvien atrastos uz gurna kauliem. Vieta krēsliņā drošības jostai virs bērna pleca atverama ar pogas palīdzību, lai droši nofiksētu automašīnas drošības jostu un tā nenoslīdētu no pleca un pareizi pozicionētos uz atslēgas kaula. Krēsliņam ir Trizone audumi (audumi, kas sadalīti 3 zonās - elpojošā, komfortablā un elastīgajā) un elpojoša struktūra. Pārvalks noņemams un mazgājams veļas mašīnā roku režīmā.
 

autokrēsla izmērs: 45-55 cm x 63-82 cm x 45 cm 
svars: 7,7 kg


Ražots Vācijā