Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Axkid Rekid (9-25 kg)

Zīmols: Axkid

 Axkid Rekid - īsts ERF dzimtenes Zviedrijas pārstāvis, kas aprīkots ar Isofix, bet visādi citādi ir brālis savam radiniekam Minikid, kuru izvēlējāmies arī saviem bērniem un mūsu pieredze apliecināja, ka šajā sēdeklītī bērns var braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam - Robins tajā brauca atmuguriski līdz 6 gadu 9 mēnešu vecumam, Klāss pat mazliet ilgāk, sasniedzot pilnus 7 g
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
399.00 EUR
  • < >
 Axkid Rekid - īsts ERF dzimtenes Zviedrijas pārstāvis, kas aprīkots ar Isofix, bet visādi citādi ir brālis savam radiniekam Minikid, kuru izvēlējāmies arī saviem bērniem un mūsu pieredze apliecināja, ka šajā sēdeklītī bērns var braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam - Robins tajā brauca atmuguriski līdz 6 gadu 9 mēnešu vecumam, Klāss pat mazliet ilgāk, sasniedzot pilnus 7 gadus atmuguriski šajā sēdeklītī. Tas ir sēdeklītis ar visaugstāko auguma robežu savā kategorijā 25 kg atmuguriski, piemērots bērnam līdz aptuveni 125 cm augumam.

Tai pat laikā tas ir kompakts, lai derētu vairumā vidējas klases automašīnu, ja to stiprina ar jostām, bet aizņems nedaudz vairāk vietas, ja izmantosiet Isofix stiprinājumu. Tā unikālā priekšrocība ir automātiska galvas balsta un jostiņu spriegošanās - tas ne vien pielāgojas jūsu bērnam pats, bet arī gādā, lai knosoties siksniņas nekļūtu vaļīgākas, bet vienmēr būtu droši pievilktas. 
Tas ir ar zeltu novērtēts striktākajā pasaules drošības testā zviedru Plus test, kuram sekmīgi tiek cauri tikai daži sēdeklīši pasaulē. 

Sēdeklītim ir 5punktu drošības jostas, kuras jūs drīkstat lietot līdz pat 25 kg svaram (atcerieties, vairumam krēsliņu integrētās drošības jostas ir lietojamas tikai līdz 18 kg!!!) un tās automātiski pieregulējas bērnam pietiekami stingri. Galvas balsts regulējas kopā ar jostiņām atbilstoši bērna augumam konkrētajā brīdī un ir ļoti ērts gulēšanai un droši sargā galviņu avārijas situācijā. Sēdeklīti ir iespējams instalēt 3 dažādās slīpuma pozīcijās, kā arī padarīt pavisam slīpu ar papildus aksesuāru leņķa maiņai. Tas ir sertificēts lietošanai no 9 līdz 25 kg.

Paturiet prātā, ka Isofix sistēma kā sistēma ir sertificēta bērna pārvadāšanai līdz 18 kg svaram, tādēļ, kad bērns sasniedzis 18 kg svaru, sēdeklīti būs jāsāk stiprināt ar jostu. Tai pat laikā šī krēsliņa stiprināšana ir pilnīgi universāla - gan ar Isofix, gan jostu, lai tas derētu jebkurā automašīnā un būs laba izvēle, ja ģimenē ir dažādas mašīnas, kurās ir/nav Isofix āķi. 
  • Automātiska jostu regulēšanas sistēma
  • Sēdeklītim ir 3 slīpuma pozīcijas
  • 7 automātiski regulējamas galvas balsta pozīcijas
  • Papildus drošībai tas aprīkots ar ASIP (Axkid side impact protection)
  • autobeņķi iespējams uzstādīt attstatus no priekšējā krēsla, turklāt piereguulējot krēsla slīpumu, tā atstājot vairāk vietas kājām.
  • 5 punktu integrētās autokrēsliņa drošības jostas
  • vienkārša uzstādīšana automašīnā, izmantojot isofix stiprinājumus (līdz 18kg) vai automašīnasdrošības jostas
  • lietojams tikai pretēji braukšanas virzienam.

Autokrēsla izmēri: platums 44 cm, augstums 62 cm, dziļums 58 cm
Svars 14,1 kg