Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BeCool ONE i-Size (40-86 cm)

Kods: B9006

Zīmols: Be Cool

Šis ir pavisam jauns pats pirmais zīdainīša autosēdeklītis BeCool One, kurš ir sertificēts pēc jaunās i-Size drošības sistēmas un citu starpā izceļas ar to, ka ir būtiski lielāks un ļauj mazulim tajā sabūt patiešām ilgi - līdz aptuveni 18-20 mēnešu vecumam, jo tā čaula ir pietiekami liela pat 86 cm garam mazulim. Neskatoties uz to tas ir viegls un sver tik
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
189.00 EUR
  • < >
Šis ir pavisam jauns pats pirmais zīdainīša autosēdeklītis BeCool One, kurš ir sertificēts pēc jaunās i-Size drošības sistēmas un citu starpā izceļas ar to, ka ir būtiski lielāks un ļauj mazulim tajā sabūt patiešām ilgi - līdz aptuveni 18-20 mēnešu vecumam, jo tā čaula ir pietiekami liela pat 86 cm garam mazulim. Neskatoties uz to tas ir viegls un sver tikai 3,6 kg. To būs ne vien ērti paņemt līdzi, bet var nostiprināt arī uz BeCool jaunajiem Outback ratiņiem un jau iemīļotā BeCool Slide ratiņu modeļa. Taču radniecīgās saites ar Jane/Concord ražotājiem, dos iespēju šo sēdeklīti savietot arī ar visiem Jane un Concord ratiņu modeļiem bez atsevišķa adaptera, kā arī ar multibrand adapteri nostiprināt uz populārākajiem ratiņu modeļiem no citām firmām.

Vislabāk sēdeklīti nostiprināt uz Isofix bāzes (nopērkama atsevišķi) ar antirotācijas plātni un atbalsta kāju, kas nodrošina pilnīgi stabilu sēdeklīša pozīciju automašīnā sadursmes brīdī, lai sniegtu maksimālu drošību mazulim. Taču nepieciešamības gadījumā autokrēsliņš ir nostiprināms arī ar automašīnas 3punktu drošības jostu.

Izmērs: 57 x 43 x 65 cm
Svars: 3,6 kg