Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Jane Smart vieglā kulbiņa (2 krāsas) (80497)

Zīmols: Jané

Jane Smart kulbiņa ir alternatīva ierastajām pamatīgajām ratu kulbām, kas ietilpst 2in1 vai 3in1 ratu sistēmās. Šī kulbiņa ir viegla, nedaudz mazāka par ierastajām, tādēļ labi sader kopā ar Jane |Rocket un Jane TwinLink ratiņiem, lai tajā pārvadātu mazuli no pirmajām dienām līdz aptuveni 6 mēnešu vecumam. Šeit gan jāpiebilst, ka ražotājs norāda 0-9 mēnešu kā ieteicamo v
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
105.00 EUR
  • < >
Jane Smart kulbiņa ir alternatīva ierastajām pamatīgajām ratu kulbām, kas ietilpst 2in1 vai 3in1 ratu sistēmās. Šī kulbiņa ir viegla, nedaudz mazāka par ierastajām, tādēļ labi sader kopā ar Jane |Rocket un Jane TwinLink ratiņiem, lai tajā pārvadātu mazuli no pirmajām dienām līdz aptuveni 6 mēnešu vecumam. Šeit gan jāpiebilst, ka ražotājs norāda 0-9 mēnešu kā ieteicamo vecumu, taču parasti bērniņi vismaz Latvijā ap 9 mēnešu vecumu jau būs izauguši no šīs kulbiņas. 
Tā sver tikai 1,8 kg un tai ir papildu rokturīši, lai to būtu ērti nest. Tās garums ir ir 68 cm. Un tāpat kā citām Jane kulbiņām, tā ir izgatavota no elpojoša, mitrumu un vēju aizturoša materiāla. Materiāls aizsargā arī no kaitīgajiem saules stariem ar UPF 50+ aizsardzību. 
Kulbiņai ir stingrs rāmis, bet tā ir arī saliekama pilnīgi plakana.