Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Jané Kawai Forest Green (5561 U08)

Zīmols: Jané

  Jané jaunie Kawai ratiņi ir tiekšanās uz pilnību, jo neatsakoties no izcilības funkcionalitātē, Jané tiecās sasniegt pēc iespējas vienkāršu un elegantu dizainu ar daudzām papildu fīčiņām, kas padara ikvienu braucienu ar mazuli maksimāli komfortablu un prieka pilnu.  Jané Kawai ir alumīnija rāmis, kas ir ne vien izturīgs un pamatīgi būvēts, lai k
Prece šobrīd nav pieejama
449.00 EUR
  • < >
 
Jané jaunie Kawai ratiņi ir tiekšanās uz pilnību, jo neatsakoties no izcilības funkcionalitātē, Jané tiecās sasniegt pēc iespējas vienkāršu un elegantu dizainu ar daudzām papildu fīčiņām, kas padara ikvienu braucienu ar mazuli maksimāli komfortablu un prieka pilnu. 

Jané Kawai ir alumīnija rāmis, kas ir ne vien izturīgs un pamatīgi būvēts, lai kalpotu ilgi, noteikti vairākiem bērniņiem, bez aizķeršanās, bet tas ir arī salīdzinoši viegls - 11,6 kg, kas nemaz nav daudz priekš tādas kategorijas ratiem. Tiem ir izcili lieli riteņi aizmugurē un rasts labs lielums arī priekšējiem riteņiem, lai tie tiktu pāri grambām, bet būtu arī kustīgi un viegli manevrējami ar vienu roku. Uz visiem četriem riteņiem ir amortizācija. Riteņiem ir jaunākās tehnoloģijas riepas, kas ir ar nelielām iekšējām gaisa kamerām - tās nevar pārdurt un palikt ar cauru riepu, bet tās arī nav pildgumijas un mīksti un labi amortizē sīkos nelīdzenumus. Mazulis ratiņos jutīsies ērti, jo tam ir plašā amplitūdā regulējams muguriņas slīpums, trīs pozīcijās regulējams liels jumtiņš un vairākos slīpumus pielāgojams kāju daļas slīpums. Sēžamā daļa ir novietojama abos virzienos - gan pret mammu, gan pret pasauli. Vecāku ērtībai - jā, jā, gan mammas, gan tēta - izcili veidots teleskopiskais rokturis, kuru pieaugušā augumam var pielāgot nevis mainot leņķi, bet mainot roktura garumu pēc nepieciešamības kaut līdz milimetram. Par spīti tam, ka ratiņi veidoti elegantā un atturīgā stilā, tam ir liels iepirkumu grozs - 18 l. Bet kad ratiņi nav jālieto, tos var ātri un vienkārši salikt ļoti kompaktus 64x61x29 cm. Ietilps jebkurā automašīnā. Ratiņu jumtam izmantots jaunākās tehnoloģijas materiāls, kas ir super elpojošs un neļaus mazulim vasarā pārkarst. Taču nav jābīstās, ka tas nebūtu piemērots mūsu klimatiskajiem apstākļiem - tam ir klimatkontroles pārklājums un ratiņu jumtiņš nelaiž cauri ne lietu, ne vēju - esam paši (kā jau īsteni latvieši, neticīgi būdami) likuši šo materiālu zem ūdenskrāna - viss mitrums patiesi notek un cauri neiziet nekas. Bet dienām, kad pasauli plosa īsti negaisi, komplektā ratiņiem ir lietus plēve, protams, arī ratiņu soma pieskaņotā krāsā un tajā būs arī pārtīšanas matracītis maziem pitstopiem :) 

Tehniskie parametri:
  • Paredzēti bērniem līdz 15 kg svaram
  • priekšējie riteņi grozāmi, fiksējami - iestrādāta amortizācija visos 4 riteņos
  • var mainīt sēdekļa virzienu
  • maināms sēdekļa slīpums līdz pavisam slīpai pozīcijai
  • viegls alumīnija rāmis ar pro fix sistēmu – ar vienu kustību rāmim var pievienot / atvienot sēdekli, autosēdeklīti vai kulbu.
  • Teleskopisks rokturis ar maināmu agstumu 89-103 cm.
  • Pagarināma kapuce (Maximum Protection Hood) materiāls ir ūdeni un netīrumus atgrūdošs, ar saules aizsargfiltru UPV+50
  • ietilpīgs ratu grozs 18 l / 4kg
  • savienojami ar Jané Koos i-Size, Jané Matrix Light 2, Jané Micro kulbiņu, Matrix i-Size. Ar papildus adapteriem savienojams ar citu ražotāju autokrēsliem

Izmērs: salocīti 64 cm x 61 cm x 29 cm, atvērti 82-97cm  x 61 cm x 91-105 cm
Rāmja svars 7,8 kg. Svars ar sēdekli 11,6 kg