Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Matemātikas varavīksne (10707)

Kods: GR10707

Zīmols: Grimms

Krāsainā Grimms varavīksne ar 10 lociņiem noteikti ir izmantojama arī visādi citādi, taču radīta tā ir nedaudz citā krāsu secībā, lai saskanētu ar citiem Grimms skaitļu un aritmētikas apguves materiāliem. Koka cipari, pērlīšu trepītes, skaitīšanas klucīši un citi materiāli no Grimms saskanēs krāsu toņos no lielāka uz mazāku gluži tā, kā kārtojas varavīksnes loki pēc lieluma. B
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
64.99 EUR
  • < >
Krāsainā Grimms varavīksne ar 10 lociņiem noteikti ir izmantojama arī visādi citādi, taču radīta tā ir nedaudz citā krāsu secībā, lai saskanētu ar citiem Grimms skaitļu un aritmētikas apguves materiāliem. Koka cipari, pērlīšu trepītes, skaitīšanas klucīši un citi materiāli no Grimms saskanēs krāsu toņos no lielāka uz mazāku gluži tā, kā kārtojas varavīksnes loki pēc lieluma. Bet kad skaitļi nav prātā, to var krāmēt vienu uz otra,  likt iekš otra, dažādos veidos izmantot, kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Internetā ir pieejami nebeidzami iedvesmas stāsti bildēs, ko no šiem krāsainajiem pusapļiem vien nevar izveidot, elpa aizraujas pat pieaugušajam. Bet bērni nesamulst un ķeras pie krāmēšanas un rotaļāšanās. Un tā ir kombinējama ar visām varavīksnes krāsu rotaļlietām.

Materiāls: liepa, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Vecums: 3+   
Izmērs: garumā ~ 27,5 cm, augstumā ~13,5 cm


Koksne, kas izmantota rotaļlietas izveidošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.