Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mugursoma Outdoor (melna)

Kods: 1103026000

Zīmols: Lässig

Šī mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei. Lieliska kombinācija - autiņbiksīšu/pārgājiena mugursoma, ko droši var izmantot arī ikdienas gaitās.  Polsterētā aizmugure nodroši
Prece šobrīd nav pieejama
124.99 EUR
  • < >
Šī mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei.

Lieliska kombinācija - autiņbiksīšu/pārgājiena mugursoma, ko droši var izmantot arī ikdienas gaitās. 
Polsterētā aizmugure nodrošina labu gaisa cirkulāciju. Komfortu sniegs arī regulējama krūšu siksna un regulējamas, ergonomiskas formas un polsterētas plecu siksnas. Somā ir integrēts neona oranžš lietus pārsegs, regulējams jakas turētājs un āķis, kas ļaus doties piedzīvojumos jebkuros laikapstākļos. Redzamību tumsā nodrošina atstarojoši elementi. Somas materiās ir izturīgs un ūdeni atgrūdošs. 
Somas iekšpuse ir ar vairākām, ērtām kabatiņām. Komplektā ir ūdensatgrūdoša pārtinamā virsma, mitrumizturīga pudelītes somiņa, neliela somiņa sīkumiem, ratiņiem domāti stiprinājumi. 

Somas iekšpuse ir izgatavota no 100% pārstrādes materiāla - 10 pet pudeles ir viena soma. Lassig šai projektā sadarbojas ar Waste2Wear zīmolu, kas rūpējas par plastmasas pārstrādi un nenokļūšanu dabā. 

Izmēri: 
Garums: 28cm
Platums:  16cm
Augstums: 42cm
Kopējais svars: 0,85kg
Tilpums: 17,7l