Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Auduma lelle Olivia

Kods: HOP-LP_08.301_1

Zīmols: Hoppa

  Lelle Olivia nav gluži tipiska Valdorfa lelle, ar kādām auguši mūsu bērni apmeklējot Rīgas Valdorfskolas pirmsskolu. Lai arī tā darināta ar rokām no kokvilnas auduma, pildīta ar mīlestību un 100% kārstu aitas vilniņu, kura ātri pieņem bērna un māju smaržu, tā tomēr veidota ar konkrētu balerīnas tēlu un savu raksturu, kas īpaši varētu patikt kādai mazai balerīnai. Tomēr liela d
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
39.99 EUR
  • < >
 
Lelle Olivia nav gluži tipiska Valdorfa lelle, ar kādām auguši mūsu bērni apmeklējot Rīgas Valdorfskolas pirmsskolu. Lai arī tā darināta ar rokām no kokvilnas auduma, pildīta ar mīlestību un 100% kārstu aitas vilniņu, kura ātri pieņem bērna un māju smaržu, tā tomēr veidota ar konkrētu balerīnas tēlu un savu raksturu, kas īpaši varētu patikt kādai mazai balerīnai. Tomēr liela daļa Valdorfleļļu darināšanas tehnoloģiju un vērtību saglabāta arī šajā lelles dizainā.

Vilnas pavediena mati katrs matiņš pa matiņam nostiprināti, lai tos varētu arī ķemmēt un taisīt frizūras. Lellei ir skaistas drēbes, kuras ir pilnībā novelkamas. Tā ir 40 cm liela un šāds izmērs būs piemērots 3+ vecuma bērnam, lai to mīļotu un lolotu. Tai, līdzīgi kā Valdorfa lellēm, ir minimāli iezīmēti sejas panti. Tā tas ir tādēļ, lai rosinātu bērna iztēli, jo lelle var ne vien būt smaidīga, bet arī dusmīga, bēdīga, cerību pilna vai niķīga - tas ir tikai bērna iztēlē.