Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

CrayonRocks krītiņu 16 krāsu komplekts kartona kārbā (64 gab.)

Kods: CRJRO16

Zīmols: CrayonRocks

Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar krāsu niansēm - līdztekus līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi. 16 krāsu palete ļauj vaļu košiem sapņiem. Šajā komplektā ir 64 krītiņi - no katras krāsas pa četriem. Kastītē tiem paredzēta katram atsevišķa vietiņa. Komplekts piemērots ģimenei ar vairākiem bēr
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
44.99 EUR
  • < >
Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar krāsu niansēm - līdztekus līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi. 16 krāsu palete ļauj vaļu košiem sapņiem.

Šajā komplektā ir 64 krītiņi - no katras krāsas pa četriem. Kastītē tiem paredzēta katram atsevišķa vietiņa. Komplekts piemērots ģimenei ar vairākiem bērniem vai nelielam kolektīvam - arī kārtīgi zīmējot pietiks mācību gadam veselai klasei.

Ar šiem krītiņiem var ne tikai radīt mākslu uz papīra, bet arī uz apģērba. Atliek tikai uzzīmēt, pārklāt ar cepamo papīru un ar gludekli piegludināt. Tad šādi izveidota māksla uz apģērba ir pat mazgājama veļasmašīnā līdz 40 grādu temperatūrai.

Izgatavoti ar rokām no sojas vaska, krāsas no dabiskiem minerāliem. Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, taču pastāv aizrīšanās riski, tādēļ nav piemēroti bērniem lietošanai pirms 3 gadu vecuma bez vecāku klātbūtnes.