Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

CrayonRocks krītiņu 8 krāsu komplekts kartona kārbā (64 gab.)

Zīmols: CrayonRocks

Šis komplekts būs piemērots radošam kolektīvam, jo 8 pamatkrāsu komplekts ļaus izpausties uzreiz 8 bērniem vismaz, jo kopā ir 64 krītiņi - no katras krāsas pa astoņiem. Kastītē tiem paredzēta katram atsevišķa vietiņa.  Komplekts piemērots ģimenei  vai nelielam kolektīvam - arī kārtīgi zīmējot pietiks mācību gadam veselai klasei.  Ar šiem krītiņiem r
Prece šobrīd nav pieejama
44.99 EUR
  • < >
Šis komplekts būs piemērots radošam kolektīvam, jo 8 pamatkrāsu komplekts ļaus izpausties uzreiz 8 bērniem vismaz, jo kopā ir 64 krītiņi - no katras krāsas pa astoņiem. Kastītē tiem paredzēta katram atsevišķa vietiņa.  Komplekts piemērots ģimenei  vai nelielam kolektīvam - arī kārtīgi zīmējot pietiks mācību gadam veselai klasei. 

Ar šiem krītiņiem radīt mākslu var ne tikai uz papīra, bet arī uz apģērba. Atliek tikai uzzīmēt, pārklāt ar cepamo papīru un ar gludekli piegludināt. Tad šādi izveidota māksla uz apģērba ir pat mazgājama veļasmašīnā līdz 40 grādu temperatūrai.

Izgatavoti ar rokām no sojas vaska, krāsas no dabiskiem minerāliem. Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, taču pastāv aizrīšanās riski, tādēļ nav piemēroti bērniem lietošanai pirms 3 gadu vecuma bez vecāku klātbūtnes.