Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

CrayonRocks krītiņu komplekts kokvilnas maisiņā (16 gab.)

Kods: CRCMU16

Zīmols: CrayonRocks

Vidējais krītiņu komplekts, kurā līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi, vasaras un pavasara krāsas. Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar krāsu niansēm.  Izgatavoti no sojas vaska, krāsas no dabiskiem minerāliem. Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, taču pastāv aizrīšanās riski, tādēļ bērniem līdz 3 gadu vecumam &scaro
Prece šobrīd nav pieejama
13.99 EUR
  • < >

Vidējais krītiņu komplekts, kurā līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi, vasaras un pavasara krāsas. Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar krāsu niansēm. 

Izgatavoti no sojas vaska, krāsas no dabiskiem minerāliem. Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, taču pastāv aizrīšanās riski, tādēļ bērniem līdz 3 gadu vecumam šos krītiņus lietot tikai vecāku uzraudzībā.

P.s. Ar šiem krītiņiem var zīmēt arī uz apģērba. Atliek tikai uzzīmēt, pārklāt ar cepamo papīru un ar gludekli piegludināt. Tad šādi izveidota māksla uz apģērba ir pat mazgājama veļasmašīnā līdz 40 grādu temperatūrai.