Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Lielā zvaigzne (43232)

Kods: GR43232

Zīmols: Grimms

Zvaigzne ir mazliet neierasta mozaīka, kas būs piemērota vismaz 3 gadus vecam radošam bērnam, kurš spēj domāt gan iekšpus, gan ārpus dotajām robežām. Brīnišķīgs materiāls krāsu apguvei un izjūtas stiprināšanai, un jaunu risinājumu meklēšanai, attīsta sīko motoriku. Šī ir starp rotaļlietām, kas apbalvota ar respektablo "Spiel gut" novērtēju
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
44.49 EUR
  • < >
Zvaigzne ir mazliet neierasta mozaīka, kas būs piemērota vismaz 3 gadus vecam radošam bērnam, kurš spēj domāt gan iekšpus, gan ārpus dotajām robežām. Brīnišķīgs materiāls krāsu apguvei un izjūtas stiprināšanai, un jaunu risinājumu meklēšanai, attīsta sīko motoriku. Šī ir starp rotaļlietām, kas apbalvota ar respektablo "Spiel gut" novērtējumu. Salīdzinājumā ar savu mazo māsiņu Mazo zvaigzni, būtiski lielāka, līdz ar to arī ātrāk nododama bērnam patstāvīgām rotaļām, jo nerada aizrīšanās risku ar sīkām detaļām.
Izgatavota no liepas koka, krāsota ar netoksiskām krāsām. 18 detaļas un eļļots koka rāmis. Mazās zvaigznes diametrs ir 25 cm, biezums 4 cm.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.