Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Carcassonne Junior"

Zīmols: Brain games

Citāda versija plaši populārajai galda spēlei, kurā spēlētāji ņem lauciņus un pievieno tos vienu otram, lai izveidotu ainavu. Tomēr šajā versijā lauciņi viens ar otru ir vienmēr savienojami. Un tavs mērķis ir novietot visus savus cilvēciņus! Spēlētāji viens pēc otra veic gājienus, novietojot uz galda lauciņu ar attēlu uz augšu, papildinot jau redzamo ainavu, ko visi kopā veid
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
26.99 EUR
  • < >

Citāda versija plaši populārajai galda spēlei, kurā spēlētāji ņem lauciņus un pievieno tos vienu otram, lai izveidotu ainavu. Tomēr šajā versijā lauciņi viens ar otru ir vienmēr savienojami. Un tavs mērķis ir novietot visus savus cilvēciņus!

Spēlētāji viens pēc otra veic gājienus, novietojot uz galda lauciņu ar attēlu uz augšu, papildinot jau redzamo ainavu, ko visi kopā veido. Lauciņi jāpievieno ar malu pie citiem lauciņiem. Uz ceļiem ir attēloti bērni četrās krāsās. Katru reizi, kad kāds spēlētājs novieto lauciņu tā, ka ceļš tiek noslēgts abos galos (tas ir noslēgts tad, ja abi gali beidzas dīķī, sienā, mājā vai zaļajā teritorijā), spēlētāji, kuru krāsas bērni ir attēloti uz šī noslēgtā ceļa, novieto savus cilvēciņus uz visiem atbilstošajiem attēliem uz noslēgtā ceļa. Ceļš skaitās noslēgts arī tad, ja tas izveido noslēgtu cilpu.

Vecums: no 4 g.

Ilgums: 15 min

Spēlētāju skaits: 2-4

Noteikumu valoda: LV, LV, LT, RU