Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Keyhole "Black Ops Black" saulesbrilles

Kods: KEY001002

Zīmols: Babiators

Jaunās Limited Edition sērijas brilles veidotas šosezon ļoti aktuālajā Keyhole formā. Vai tā piestāv arī tavam bērnam? Noteikti! Babiators saulesbrilles ir: - drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :)
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
26.99 EUR
  • < >
Jaunās Limited Edition sērijas brilles veidotas šosezon ļoti aktuālajā Keyhole formā. Vai tā piestāv arī tavam bērnam? Noteikti!

Babiators saulesbrilles ir:
drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt vai pazūd, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri bez maksas (jāmaksā tikai piegāde). Lai garantija būtu spēkā, jums jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātajā garantijas programmā.
stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs saulesbrilles pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai.  

Dāvanā maciņš! Ikvienām Babiators saulesbrillēm dāvanā arī maciņš, lai brilles noglabājot to stikliņi nesaskrāpējas!