Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Keyhole "Pretty in Pink" datorbrilles

Kods: BSS009010

Zīmols: Babiators

Laikā, kad bērni ievērojamu daļu sava brīvā laika un arī mācībām atvēlēto laiku pavada pie ekrāniem - gan viedierīcēm, gan datoriem, un galu galā arī TV - Babiators rūpējas arī par bērnu acu aizsardzību no ekrāna radītās zilās gaismas un kaitējuma, ko tas rada acīm un veselībai. Lai arī zilā gaisma ir sastopama arī dabā (galvenais tās avots ir saule), pavadot daudzas stundas pie ekrāniem, kas mūs
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
26.99 EUR
  • < >
Laikā, kad bērni ievērojamu daļu sava brīvā laika un arī mācībām atvēlēto laiku pavada pie ekrāniem - gan viedierīcēm, gan datoriem, un galu galā arī TV - Babiators rūpējas arī par bērnu acu aizsardzību no ekrāna radītās zilās gaismas un kaitējuma, ko tas rada acīm un veselībai.

Lai arī zilā gaisma ir sastopama arī dabā (galvenais tās avots ir saule), pavadot daudzas stundas pie ekrāniem, kas mūsdienu mainīgajā vidē un arī attālinātajās mācībās ir neizbēgami, bērniem var rasties traucējumi, kas tiek saistīti ar šo pārmērīgo digitālo ierīču lietošanu un var radīt acu spriedzi, sausumu, miglošanos, izmaiņas redzē, acu nogurumu, galvassāpēs un miega traucējumus. Lietojot datorbrilles, tās nofiltrē 55% no zilās gaismas un attiecīgi samazina saņemto zilās gaismas daudzumu acīm. Babiators datorbrilles, tāpat kā saulesbrilles, ir izgatavotas no kvalitatīvas cietgumijas, ir vieglas, izturīgas un - jā - arī stilīgas :) 

Babiators saulesbrilles ir:
- drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt vai pazūd, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri bez maksas (jāmaksā tikai piegāde). Lai garantija būtu spēkā, jums jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātajā garantijas programmā.
stilīgas - divās dažādās formās - klasiskās Navigators vai modernās Keyhole. Navigators būs nedaudz lielākas (6+ izmērs derēs pat mammai), Keyhole mazākas.