Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mugursoma "Green Label Slender" (g.pelēka)

Kods: 1103036273

Zīmols: Lässig

Mugursomas slaidais dizains ir mānīgs, tā patiesībā ir ļoti ietilpīga. Askētisks dizains, funkcionalitāte un ilgstpējīgu materiālu izmantošana ir tas, kas rakturo šo somu. Pateicoties plašajai somas atverei, nepieciešamo lietu atrast nebūs grūti. Polsterētās muguras un plecu siksnas padara Slender mugursomu ērtu pārnēsāšanu visas dienas garumā. Tā arī lielis
Prece šobrīd nav pieejama
129.99 EUR
  • < >
Mugursomas slaidais dizains ir mānīgs, tā patiesībā ir ļoti ietilpīga. Askētisks dizains, funkcionalitāte un ilgstpējīgu materiālu izmantošana ir tas, kas rakturo šo somu. Pateicoties plašajai somas atverei, nepieciešamo lietu atrast nebūs grūti. Polsterētās muguras un plecu siksnas padara Slender mugursomu ērtu pārnēsāšanu visas dienas garumā. Tā arī lieliski noderēs garākiem ģimenes izbraucieniem.
Somā atradīsiet ūdensatgrūdošu pārtinamo virsmu, mitrumizturīgu pudelītes somiņu, nelielu somiņu sīkumiem, ratiņiem domātos stiprinājumus. 
Kā papildus bonuss Slender Backpack ārējais materiāls ir izgatavots REPREVE® no 100% pārstrādāta poliestera. Katras mugursomas ražošanā tiek izmantota ne mazāk kā 31 pārstrādāta PET pudele.

Izmēri:
Garums: 27cm
Platums: 15cm
Augstums: 46cm
Kopējais svars: 0,84kg
Tilpums: 19l