Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Preču maiņa un atgriešana

No pasūtījuma saņemšanas dienas Tev ir 14 dienu laiks, lai atteiktos no šī Distances līguma, neminot iemeslu.

Svarīgi! Prece, kuru vēlaties mainīt vai atgriezt, nedrīkst būt bojāta, lietota un tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.

Internetveikalā iegādātās preces vari nekavējoties apmainīt vai atgriezt Muki.lv veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 45a vai nosūtīt tās mums ar Omniva pakomāta vai kurjera starpniecību. 

Preču maiņa vai atgriešana veikalā

  1. Preču maiņas gadījumā sazinies ar mums epastā pirkumi@muki.lv par nepieciešamās preces pieejamību, lai tā tiktu rezervēta līdz mirklim, kad saņemsim atgriezto preci. Preču atgriešanas gadījumā aizpildi Atteikuma tiesību iesniegumu brīvā formā un pievieno to atpakaļ sūtamajai paciņai.
  2. Atgādā mums preci uz veikalu Rīgā, Tērbatas ielā 45a un nekavējoties novērtēsim atgrieztās preces stāvokli un veiksim apmaiņu pret rezervēto preci vai citu preci pēc tavas izvēles
  3. Ja vēlies preci atgriezt, naudas atmaksu (uz norēķinu kontu) saņemsi 14 dienu laikā no brīža, kad būsim saņēmuši preci un pārliecinājušies par tās stāvokli.

Preču maiņa vai atgriešana ar pakomātu

  1. Preču maiņas gadījumā sazinies ar mums epastā pirkumi@muki.lv par nepieciešamās preces pieejamību, lai tā tiktu rezervēta līdz mirklim, kad saņemsim atgriezto preci. Preču atgriešanas gadījumā aizpildi Atteikuma tiesību iesniegumu brīvā formā un pievieno to atpakaļ sūtamajai paciņai.
  2. Iepako preci atpakaļ tās oriģinālajā iepakojumā, pievieno maiņas vai atteikuma norādījumus iesaiņojumā (tas paātrinās procesu un mazinās kļūdas iespējas) un nosūti to ar Omniva pakomātu T/C Olimpia - Ķīpsala - Āzenes iela 5 norādot tel. nr. 29282898
  3. Citu preci apmaiņai izsūtīsim nākamajā darba dienā pēc tam, kad būsim saņēmuši preci un pārliecinājušies par tās stāvokli.
  4. Naudas atmaksu (uz norēķinu kontu) saņemsi 14 dienu laikā no brīža, kad būsim saņēmuši preci un pārliecinājušies par tās stāvokli.

Preču maiņa vai atgriešana ar kurjeru

  1. Atgriežot preci ar kurjeru rīkojies tāpat kā to darot ar pakomāta starpniecību, tikai piegādes adrese būs Rīgā, Tērbatas ielā 45a, tel.nr. 29282898, iespējamie saņemšanas laiki ir darba dienās no 11 līdz 19, sestdien no 11 līdz 17. 

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā un to mainīt vai atgriezt iespējams tikai nelietotu, nebojātu un oriģinālajā iesaiņojumā.

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas internetveikalam, atdot Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.