Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Aktivitāšu rotaļlietas un grabulīši

Grabulīši ir vieni no pirmajām rotaļlietām, kas nonāk maza bērna mantu kastē. Vislabāk agrīni izvēlēties vienkāršas formas grabulīti ar maigu skaņu, kurā nav apvienots vesels lērums dažādu izklaižu, detaļu un nieku. Mums vismīļākie ir dabisku materiālu grabulīši. Kā pašu pirmo varbūt labāk izvēlēties vieglāku un mīkstāku grabulīti, jo mazajam vēl ir grūti kontrolēt rociņas un grabulītis var bērnam uzkrist vai trāpīt to kratot. Šūti, tamborēti un adīti grabulīši piedāvā arī dažādas interesantas virsmas, lai mazi pirkstiņi var priecēt savas taustes izjūtas. Jauki ir koka grabulīši un tie atkal iepriecina Klaudiju Hēlu un viņas domubiedrus, jo visbiežāk ļauj bērnam labi redzēt skaņas avotu - kādēļ grabulītis grab, jo skanošās detaļas parasti ir virspusē nevis zvārgulītis kaut kur no acīm paslēpts. Iegādājoties otro, trešo vai nākamo grabulīti jāseko līdzi, lai tie būtu pēc iespējas dažādi un bērns var iepazīt atšķirīga materiāla rotaļlietas. Ja izvēlaties sintētiska materiāla grabulīti, tad iesakām uzmanīgi raudzīties, lai tas nesatur BPA un ftalātus, jo nemitīgi liekot grabulīti mutē, šīs kaitīgās ķīmiskās vielas nonāks mazuļa organismā un kaitēs viņa veselībai ilgtermiņā.  Bet kad mazais nomodā pavada jau ilgāku laiku, ar kaut ko vajag nodarboties, vai ne? Tad noderēs rotaļlietas, kas nodarbinās mazo brīvajos brīžos, ļaus attīstīt acu un roku Lasīt vairāk >
Grabulīši ir vieni no pirmajām rotaļlietām, kas nonāk maza bērna mantu kastē. Vislabāk agrīni izvēlēties vienkāršas formas grabulīti ar maigu skaņu, kurā nav apvienots vesels lērums dažādu izklaižu, detaļu un nieku. Mums vismīļākie ir dabisku materiālu grabulīši. Kā pašu pirmo varbūt labāk izvēlēties vieglāku un mīkstāku grabulīti, jo mazajam vēl ir grūti kontrolēt rociņas un grabulītis var bērnam uzkrist vai trāpīt to kratot. Šūti, tamborēti un adīti grabulīši piedāvā arī dažādas interesantas virsmas, lai mazi pirkstiņi var priecēt savas taustes izjūtas. Jauki ir koka grabulīši un tie atkal iepriecina Klaudiju Hēlu un viņas domubiedrus, jo visbiežāk ļauj bērnam labi redzēt skaņas avotu - kādēļ grabulītis grab, jo skanošās detaļas parasti ir virspusē nevis zvārgulītis kaut kur no acīm paslēpts. Iegādājoties otro, trešo vai nākamo grabulīti jāseko līdzi, lai tie būtu pēc iespējas dažādi un bērns var iepazīt atšķirīga materiāla rotaļlietas. Ja izvēlaties sintētiska materiāla grabulīti, tad iesakām uzmanīgi raudzīties, lai tas nesatur BPA un ftalātus, jo nemitīgi liekot grabulīti mutē, šīs kaitīgās ķīmiskās vielas nonāks mazuļa organismā un kaitēs viņa veselībai ilgtermiņā. 

Bet kad mazais nomodā pavada jau ilgāku laiku, ar kaut ko vajag nodarboties, vai ne? Tad noderēs rotaļlietas, kas nodarbinās mazo brīvajos brīžos, ļaus attīstīt acu un roku koordināciju, sīko motoriku u.c. noderīgas prasmes lielajai dzīvei :) Lai arī mēs neatbalstām aktivitāšu paklājus ar arkām, centriņus un citus mērķtiecīgi radītus "atrakciju parkus", kas mazos aizviļ prom no dabiskas attīstības takām, tomēr pamazām veidojam izlasi ar jaukām lietām, kas noder autobraucienā vai ratiņos, gultiņā īsinot laiku un citās garlaicīgās dzīves situācijās :)