Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Gaidību zvaniņi Bola

Bola gaidību zvaniņus iepazinām, kad mūsu puikas jau skrēja kājām, tomēr tie apbūra mūs un šo kaklarotu emocionālais stāsts šķiet brīnišķīgs.  Gaidību zvaniņus jau gadsimtiem sen ir nēsājušas sievietes gaidībās dažādās kultūrās, taču visbiežāk tie tiek asociēti ar Meksiku, kur cēlies nosaukums Bola, kur tradicionāli tādu nēsāja ikviena grūtniece. Tas ir neliels zvārgulītis, kura skaņas ir liegas un maigas, atgādinot vēja zvanu skaņu, kad tos tikai nedaudz sakustina vējš. Tos nēsā kā ļoti garu kaklarotu aukliņā vai ķēdītē tā, lai tā atrastos līdzās mazulim visu gaidību laiku, jo uzskata, ka no 16-20 grūtniecības nedēļai mazulim jau ir attīstījusies dzirde un viņš sadzird skaņas ārpus mammas punča. Liegās zvārgulīša skaņas maigi mierina bērnu un būs viņam pazīstama nomierinoša skaņa nonākot šaipasaulē. Tāpat šīs skaņas harmonizē māmiņas noskaņojumu, mazina mūsdienu straujās dzīves stresus un satraukumu. Kad mazulis piedzimst, mamma saīsina aukliņu vai ķēdīti un turpina zvaniņa nēsāšanu tuvāk kaklam, virs krūtīm, lai mazulis dzirdētu šīs skaņas un ātrāk nomierinātos, kad zīž, tiek nēsāts slingā vai aijāts rokās. Turklāt šo kaklarotu var nodot arī kādam citam - tētim vai piederīgajiem, kam uz laiku mazais jāpieskata un, dzirdot pazīstamās skaņas, mazuli būs vieglāk nomierināt. Nereti gaidību zvaniņu mamma nodod tālāk savai meitai un tas Lasīt vairāk >
Bola gaidību zvaniņus iepazinām, kad mūsu puikas jau skrēja kājām, tomēr tie apbūra mūs un šo kaklarotu emocionālais stāsts šķiet brīnišķīgs. 

Gaidību zvaniņus jau gadsimtiem sen ir nēsājušas sievietes gaidībās dažādās kultūrās, taču visbiežāk tie tiek asociēti ar Meksiku, kur cēlies nosaukums Bola, kur tradicionāli tādu nēsāja ikviena grūtniece. Tas ir neliels zvārgulītis, kura skaņas ir liegas un maigas, atgādinot vēja zvanu skaņu, kad tos tikai nedaudz sakustina vējš. Tos nēsā kā ļoti garu kaklarotu aukliņā vai ķēdītē tā, lai tā atrastos līdzās mazulim visu gaidību laiku, jo uzskata, ka no 16-20 grūtniecības nedēļai mazulim jau ir attīstījusies dzirde un viņš sadzird skaņas ārpus mammas punča. Liegās zvārgulīša skaņas maigi mierina bērnu un būs viņam pazīstama nomierinoša skaņa nonākot šaipasaulē. Tāpat šīs skaņas harmonizē māmiņas noskaņojumu, mazina mūsdienu straujās dzīves stresus un satraukumu.

Kad mazulis piedzimst, mamma saīsina aukliņu vai ķēdīti un turpina zvaniņa nēsāšanu tuvāk kaklam, virs krūtīm, lai mazulis dzirdētu šīs skaņas un ātrāk nomierinātos, kad zīž, tiek nēsāts slingā vai aijāts rokās. Turklāt šo kaklarotu var nodot arī kādam citam - tētim vai piederīgajiem, kam uz laiku mazais jāpieskata un, dzirdot pazīstamās skaņas, mazuli būs vieglāk nomierināt. Nereti gaidību zvaniņu mamma nodod tālāk savai meitai un tas kļūst par īpašu ģimenes relikviju.