Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mikk-Line

Mikk-Line dāņu apģērbi radīti ar skandināvu izpratni par dizainu un gaumi, ņemot vērā bērnu dzīvesprieku un vēlmi doties dabā jebkuros laikapstākļos. Mikk-Line vienmēr bijis zīmols, par kuru muki.lv piedāvājumā esam mazliet sapņojuši un nu tas ir ar mums un ar jums.  Skandināvijā bērnus pieņemts ģērbt kārtās, lai jebkurā brīdī varētu apģērba biezumu pielāgot pēc nepieciešamības. Kārtas var noģērbt vai pievienot atkarībā no gadalaika un laikapstākļiem jebkurā brīdī un tas ir arī praktiski un ekonomiski, jo dažādi kombinējot tas pats apģēbrs der rudenī, ziemā un pavasarī vai pat lietainās vasaras dienās. Tādēļ ievērojami palielinās šī apģērba nēsāšanas ilgums.  Base Layer jeb apakšējā kārta ir siltumam un komfortam, nodrošinot, ka bērns nesasvīst kustoties un saglabājot ķermeņa siltumu to nepārkarsējot un neļaujot pārlieku atdzist. Mikk-Line apakšējā kārta ir izgatavota no augstas kvalitātes merino vilnas un ir ļoti ļoti patīkama un mīksta. Mid Layer jeb vidējā kārta ir aizturošā kārta, kas aizsargā no aukstuma un vēja. Tā ir nedaudz brīvāka jeb mazāk pieguloša kā apakšējā kārta un aiztur ķermeņa siltumu brīvajā telpā starp ķermeni un materiālu, kā arī atstāj vēju un aukstumu ārpusē. Outer Layer jeb aizsargājošā kārta, pasargā no lietus, sniega un vēja. Pat īstā slapjdraņķī šī apģērba kārta pasargās bērnu no nepatīkamiem Lasīt vairāk >
Mikk-Line dāņu apģērbi radīti ar skandināvu izpratni par dizainu un gaumi, ņemot vērā bērnu dzīvesprieku un vēlmi doties dabā jebkuros laikapstākļos. Mikk-Line vienmēr bijis zīmols, par kuru muki.lv piedāvājumā esam mazliet sapņojuši un nu tas ir ar mums un ar jums. 

Skandināvijā bērnus pieņemts ģērbt kārtās, lai jebkurā brīdī varētu apģērba biezumu pielāgot pēc nepieciešamības. Kārtas var noģērbt vai pievienot atkarībā no gadalaika un laikapstākļiem jebkurā brīdī un tas ir arī praktiski un ekonomiski, jo dažādi kombinējot tas pats apģēbrs der rudenī, ziemā un pavasarī vai pat lietainās vasaras dienās. Tādēļ ievērojami palielinās šī apģērba nēsāšanas ilgums. 

Base Layer jeb apakšējā kārta ir siltumam un komfortam, nodrošinot, ka bērns nesasvīst kustoties un saglabājot ķermeņa siltumu to nepārkarsējot un neļaujot pārlieku atdzist. Mikk-Line apakšējā kārta ir izgatavota no augstas kvalitātes merino vilnas un ir ļoti ļoti patīkama un mīksta.

Mid Layer jeb vidējā kārta ir aizturošā kārta, kas aizsargā no aukstuma un vēja. Tā ir nedaudz brīvāka jeb mazāk pieguloša kā apakšējā kārta un aiztur ķermeņa siltumu brīvajā telpā starp ķermeni un materiālu, kā arī atstāj vēju un aukstumu ārpusē.

Outer Layer jeb aizsargājošā kārta, pasargā no lietus, sniega un vēja. Pat īstā slapjdraņķī šī apģērba kārta pasargās bērnu no nepatīkamiem laikapstākļiem.

Velkot šīs kārtas vienu virs otras visas trīs, iegūstam ziemai piemērotu apģērbu, taču piemērotākos laikapstākļos var vilkt arī katru no tām atsevišķi - piemēram, aizsargājošo kārtu atsevišķi izmantot kā lietusapģērbu pat vasarā, aizturošo kārtiņu rudenī un pavasarī kā pussilto jaciņu un bikses un tml. Kombinē gudri un sargā mazo, lai viņš var smaidīgi doties dabā ik dienu!
Atlasīti 34 no 34