Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Auduma autiņi

Vecāki, kuri lieto auduma autiņus, gada laikā ir ietaupījuši pasaulei aptuveni 2800 vienreiz lietojamos autiņus. Un līdz bērns aiziet uz podiņa, vairāk nekā 4000 plastikāta bikšeļu, kas nesadalīsies visa bērna mūža laikā, nenonāk vidē, kurā mums pašiem, mūsu bērniem, bērnu bērniem, būs jādzīvo. Ja vien jums ir šāds groziņš ar auduma autiņiem, kuri ne vien aiztaupa atkritumus videi, bet arī jums būtiski saudzē ģimenes budžetu. Turklāt ir veselīgāki mazulim. Un arī izskatās smuki   Vai jums ir vēl kāds iebildums, kādēļ neizvēlēties auduma autiņus?  Mūsu pašu pieredze ar auduma autiņiem sākās, kad pieteicās otrais bērniņš Klāsiņš. Sākumā arī mēs bijām atturīgi, jo raizes, vai tiksim galā ar mazgāšanu, vai ta ir tikpat ērti kā izmetamie autiņi un citi "bet", stājās ceļā mūsu filozofiskajām pārdomām par ieguvumiem. Jo filozofiski auduma autiņbiksītes ir mums kā radītas – bērnam un videi saudzējoši, gudri un ekonomiski, un ja tās vēl būtu smukas… ar vārdu sakot – es vēl tam nebiju gatava, drusku tam ir jānobriest, jāapsver visi "par" un "pret". Un man liekas, ka es neesmu tāda viena, kas it kā gribētu, bet baidās, ka nedarīs… …līdz kāda virtuāla Amerikas draudzene, kas bija cīnījusies ar līdzīgām sajūtām, padalījās savā atradumā - SoftBums! Viņa teica, ka Lasīt vairāk >
Vecāki, kuri lieto auduma autiņus, gada laikā ir ietaupījuši pasaulei aptuveni 2800 vienreiz lietojamos autiņus. Un līdz bērns aiziet uz podiņa, vairāk nekā 4000 plastikāta bikšeļu, kas nesadalīsies visa bērna mūža laikā, nenonāk vidē, kurā mums pašiem, mūsu bērniem, bērnu bērniem, būs jādzīvo. Ja vien jums ir šāds groziņš ar auduma autiņiem, kuri ne vien aiztaupa atkritumus videi, bet arī jums būtiski saudzē ģimenes budžetu. Turklāt ir veselīgāki mazulim. Un arī izskatās smuki   Vai jums ir vēl kāds iebildums, kādēļ neizvēlēties auduma autiņus? 

Mūsu pašu pieredze ar auduma autiņiem sākās, kad pieteicās otrais bērniņš Klāsiņš. Sākumā arī mēs bijām atturīgi, jo raizes, vai tiksim galā ar mazgāšanu, vai ta ir tikpat ērti kā izmetamie autiņi un citi "bet", stājās ceļā mūsu filozofiskajām pārdomām par ieguvumiem. Jo filozofiski auduma autiņbiksītes ir mums kā radītas – bērnam un videi saudzējoši, gudri un ekonomiski, un ja tās vēl būtu smukas… ar vārdu sakot – es vēl tam nebiju gatava, drusku tam ir jānobriest, jāapsver visi "par" un "pret". Un man liekas, ka es neesmu tāda viena, kas it kā gribētu, bet baidās, ka nedarīs…

…līdz kāda virtuāla Amerikas draudzene, kas bija cīnījusies ar līdzīgām sajūtām, padalījās savā atradumā - SoftBums! Viņa teica, ka tie esot auduma autiņi sliņķiem – es saku, ka tās ir auduma autiņbikses tiem, kas izvēlas automātisko ātrumkārbu. Un tos iegādājāmies Klāsiņam un tie mūs patīkami pārsteidza - nebija ne sarežģīti, ne apgrūtinoši, turklāt draudzīgi videi, bērnam un arī smuki :) Ar tiem tad Klāsiņš arī uzauga un nodevām savu komplektu tālāklietošanā, cik tālu sniedzas mūsu ziņas, vismaz 5-6 bērni vēl tos lietojuši līdz pat podiņam. 

Taču daudzas labas lietas reizēm plūst un mainās, un tādēļ pirms kāda laika sākām meklēt līdzīgas sistēmas autiņus, kas būtu viena izmēra visam autiņu lietošanas laikam, kam nebūtu miljons podziņu un ieliktņu, lai lietas būtu tikpat vienkāršas kā ar SoftBums. Un nu mēs esam tādus atraduši - Charlie Banana. Daudz dizainu un izcila viena-izmēra biksīšu sistēma, kas zero waste dzīvesveidu ļauj burtiski izbaudīt! Turklāt saņemām lieliskas atsauksmes no māmiņām, kurām bija pieredze ar SoftBums un tagad izmēģināti CharlieBanana izrādās esot pat vēl foršāki dažu mazu knifiņu (un tomēr!) dēļ. Tā nu mūsu sortimentā šobrīd plašā izvēlē Charlie Banana autiņi gan komplektos, gan pa vienam.