Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Apavi nopietniem soļiem

Pirmie solīši ir tik īpaši, rūpes par mazuļa kājiņas komfortu milzīgi svarīgas. Bet nepaiet ilgs laiks un mazais rāpotājs-čāpotājs jau kļuvis par visai neatkarīgu pētnieku un zinātkāri solīši aizdip te un tur. Taču apavi arī šajā periodā jāizvēlas ar ne mazāku rūpību, jo kārtīgam skrējienam nepieciešami kārtīgāki apavi. Tiem arvien vēl jābūt viegliem un elastīgiem, tomēr būtu jābūt daudz izturīgākiem, pamatīgāk jāpasargā mazā kājotāja kājeles no savainojumiem un aukstuma, jo tām tiek uzticēti daudz vairāk soļi, daudz lielāki attālumi un tātad arī pamatīgāka slodze un lielāka atbildība. Sekojot šiem kritērijiem un atceroties foršos pirmos apaviņus no LittleBlueLamb, lūkojāmies pēc apaviņiem, ko vilkt kājās, kad Robins bija izaudzis no mīksto zolīšu kurpītēm...un lūk, ko mēs atradām :) Visi mūsu piedāvātie pavi izgatavoti no ādas, oderēti ar ādiņu (retos gadījumos un ziemas apavi ar tekstilu) un tiem ir elastīga gumijas zolīte. Tie ir roku darbs un kvalitātē neatpaliek no mīksto zolīšu kurpītēm, par kurām esam saņēmuši tik daudz labu atsauksmju. Tad nu skriesim šajos apaviņos kopā :) Jums atliek vien izvēlēties, kuri meiteņu vai puiku modelīši jūs uzrunā. Freycoo jaunākajai un mīkstākajai baltajai zolītei ir sekojoši izmēri: EU 21     135 mm EU 22     140 mm EU 23     145 mm Lasīt vairāk >
Pirmie solīši ir tik īpaši, rūpes par mazuļa kājiņas komfortu milzīgi svarīgas. Bet nepaiet ilgs laiks un mazais rāpotājs-čāpotājs jau kļuvis par visai neatkarīgu pētnieku un zinātkāri solīši aizdip te un tur. Taču apavi arī šajā periodā jāizvēlas ar ne mazāku rūpību, jo kārtīgam skrējienam nepieciešami kārtīgāki apavi. Tiem arvien vēl jābūt viegliem un elastīgiem, tomēr būtu jābūt daudz izturīgākiem, pamatīgāk jāpasargā mazā kājotāja kājeles no savainojumiem un aukstuma, jo tām tiek uzticēti daudz vairāk soļi, daudz lielāki attālumi un tātad arī pamatīgāka slodze un lielāka atbildība.

Sekojot šiem kritērijiem un atceroties foršos pirmos apaviņus no LittleBlueLamb, lūkojāmies pēc apaviņiem, ko vilkt kājās, kad Robins bija izaudzis no mīksto zolīšu kurpītēm...un lūk, ko mēs atradām :)

Visi mūsu piedāvātie pavi izgatavoti no ādas, oderēti ar ādiņu (retos gadījumos un ziemas apavi ar tekstilu) un tiem ir elastīga gumijas zolīte. Tie ir roku darbs un kvalitātē neatpaliek no mīksto zolīšu kurpītēm, par kurām esam saņēmuši tik daudz labu atsauksmju.

Tad nu skriesim šajos apaviņos kopā :) Jums atliek vien izvēlēties, kuri meiteņu vai puiku modelīši jūs uzrunā.

Freycoo jaunākajai un mīkstākajai baltajai zolītei ir sekojoši izmēri:

EU 21     135 mm
EU 22     140 mm
EU 23     145 mm
EU 24     150 mm
EU 25     155 mm
EU 26     160 mm
 
Atlasīti 300 no 300