Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Babiators bērnu saulesbrilles

  I'm awesome! Tā rakstīts uz kājiņas saules brillēm. Tādām, kādas izvēlamies saviem bērniem. Drošas, stilīgas un izturīgas - Babiators. Babiators mūs iepriecināja, jo: - ir drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) ); - tās ir izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. Ja jums šķiet, ka saprotat, ko mēs ar to domājam, paskatieties šo video - vai tas bija tas, ko iedomājāties? :)  TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri, jums vien jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja garantijas programmā, kas nodrošinās jums jaunas brillītes bez maksas gadījumā, ja jūsējās salūzt. - tās ir stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs brillītes pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai.  Brillītes pieejamas trijos izmēros: 0-2 gadu vecumam un 3-5 gadiņiem, kā arī lielākiem bērniem - 6+ gadi, kas Lasīt vairāk >
 
I'm awesome! Tā rakstīts uz kājiņas saules brillēm. Tādām, kādas izvēlamies saviem bērniem. Drošas, stilīgas un izturīgas - Babiators.

Babiators mūs iepriecināja, jo:
- ir drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- tās ir izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. Ja jums šķiet, ka saprotat, ko mēs ar to domājam, paskatieties šo video - vai tas bija tas, ko iedomājāties? :)  TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri, jums vien jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja garantijas programmā, kas nodrošinās jums jaunas brillītes bez maksas gadījumā, ja jūsējās salūzt.
- tās ir stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs brillītes pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. 

Brillītes pieejamas trijos izmēros: 0-2 gadu vecumam un 3-5 gadiņiem, kā arī lielākiem bērniem - 6+ gadi, kas derēs arī pusaudzim. 

Bet ja meklējat ko slapjiem vasaras priekiem, noteikti palūkojieties uz Babiators peldbrillēm - Robins 20 minūšu laikā peldēja kā zivs zem ūdens, kad tika pie šīs peldmaskas, kaut līdz tam baiļojās nirt peldētapmācības nodarbībās divu gadu garumā!

Pieejamas arī datorbrilles, kas palīdz nofiltrēt kaitīgo starojumu spektru un saudzē actiņas arī ilgāk uzturoties pie ekrāna.
 
 
Atlasīti 50 no 50