Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Grupa 1-2 (9-25 kg)

Šie ir autokrēsliņi, kuru grupas definējums - 1-2 grupa - ir tikai ieskicēts. Faktiski šie ir krēsli, kuri seko pēc braukšanas 0. grupas krēslā jeb jaundzimušā mazulīša sēdeklītī. Daži no šīs grupas krēsliem šad un tad tiek rekomendēti arī no dzimšanas, tomēr, mūsuprāt, tie ir pārāk stāvi jaundzimuša mazuļa sēdināšanai tajā - tāpēc iesakām šajā krēslā mazuli sēdināt ne ātrāk kā ap pus gadiņu nu un tad cik vien ilgi ietilpstat (apmēram no 9 kg līdz svaram, ko norāda ražotājs). Daži krēsli ir derīgi līdz 18 kg, daži līdz 25 kg (vairums) un ir arī modelis, kas derēs līdz pat 36 kg jeb aptuveni 8 gadu vecumam. Visi šeit redzamie krēsli piedāvā atmugurisku braukšanas pozīciju (RF) līdz palielinātam vecumam - respektīvi vismaz līdz 18 kg jeb 4 gadu vecumam. Šādas sistēma skrēslus mēdz dēvēt par Extended Rare Facing jeb ERF krēsliem. Atmuguriski braucamie krēsliņi ir divu veidu - tādi, kuri ir ievietojami automašīnā tikai atmuguriski un tādi, kurus var ievietot gan atmuguriski, gan vēlāk arī ar skatu braukšanas virzienā - tā saucamie, kombinētie sēdeklīši. Labi krēsliņi ir meklējami abās kategorijās, ar nosacījumu, ka vecāki nesteidzas kombinēto krēslu pagriezt ar skatu braukšanas virzienā agrāk kā sasniedzot bērniņa trīs gadu vecumu vai Lasīt vairāk >
Šie ir autokrēsliņi, kuru grupas definējums - 1-2 grupa - ir tikai ieskicēts. Faktiski šie ir krēsli, kuri seko pēc braukšanas 0. grupas krēslā jeb jaundzimušā mazulīša sēdeklītī. Daži no šīs grupas krēsliem šad un tad tiek rekomendēti arī no dzimšanas, tomēr, mūsuprāt, tie ir pārāk stāvi jaundzimuša mazuļa sēdināšanai tajā - tāpēc iesakām šajā krēslā mazuli sēdināt ne ātrāk kā ap pus gadiņu nu un tad cik vien ilgi ietilpstat (apmēram no 9 kg līdz svaram, ko norāda ražotājs). Daži krēsli ir derīgi līdz 18 kg, daži līdz 25 kg (vairums) un ir arī modelis, kas derēs līdz pat 36 kg jeb aptuveni 8 gadu vecumam.

Visi šeit redzamie krēsli piedāvā atmugurisku braukšanas pozīciju (RF) līdz palielinātam vecumam - respektīvi vismaz līdz 18 kg jeb 4 gadu vecumam. Šādas sistēma skrēslus mēdz dēvēt par Extended Rare Facing jeb ERF krēsliem.

Atmuguriski braucamie krēsliņi ir divu veidu - tādi, kuri ir ievietojami automašīnā tikai atmuguriski un tādi, kurus var ievietot gan atmuguriski, gan vēlāk arī ar skatu braukšanas virzienā - tā saucamie, kombinētie sēdeklīši. Labi krēsliņi ir meklējami abās kategorijās, ar nosacījumu, ka vecāki nesteidzas kombinēto krēslu pagriezt ar skatu braukšanas virzienā agrāk kā sasniedzot bērniņa trīs gadu vecumu vai 18 kg svaru. 

Lūdzu, lasiet sīkāk par to, kādēļ piedāvājam tikai atmuguriski braucamus krēsliņus šeit! Bet ja tas jāpasaka vienā teikumā - tas ir 5x drošāk!!!!!
Atlasīti 6 no 6