Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

PIEGĀDE UN APMAKSA

Preču piegāde

Preci var saņemt  
Veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 45a BEZMAKSAS!
Omniva pakomātos Latvijā 2,70 EUR,
pasūtījumiem virs 10 EUR
samazināta piegādes maksa 0,99 EUR
Omniva pakomātos Lietuvā/Igaunijā       6 EUR
Ar Latvijas Pastu Latvijā 4 EUR
Ar kurjeru Rīgā 6 EUR
Ar kurjeru citur Latvijā 10 EUR
Ar kurjeru Lietuvā/Igaunijā 12 EUR

Pati populārākā opcija ir braukt uz mūsu pusi. Jo tas ir BEZ MAKSAS!!!
- Mums ir plašs veikals Rīgā, Tērbatas ielā 45a, kur preces iespējams iegādāties arī klātienē. Strādājam no pirmdienas līdz sestdienai. Kā atrast un darba laikus, lūdzu, skatiet pie kontaktiem.

Taču, ja apmeklēt veikalu jums nav ērti, varam izmantot starpniekus:
Omniva pakomāti - mums nepieciešams jūsu mobilā telefona numurs, uz kuru varat saņemt īsziņu par paciņas pienākšanu, kā arī jūsu tuvākā pakomāta adrese. Šis ir visātrākais pastarpinātās sūtīšanas veids, jo pasūtījumu varat saņemt pēc 2 vai vēlākais 3 dienām. Šajā gadijumā sūtīšana izmaksās 2,70 EUR, bet pasūtījumiem virs 10 EUR, piegādes maksa ir tikai 0,99 EUR. Jāņem vērā, ka ar Omniva iespējams nosūtīt pakas, kuru garākais izmērs nepārsniedz 60 cm.
- Latvijas Pasts - mums nepieciešama jūsu pilna pasta adrese un rēķinam tiks pieskaitīts 4 EUR, kas ietver iepakošanas un nosūtīšanas izdevumus. Jāņem vērā, ka lielgabarīta preces nav iespējams pasūtīt šādā veidā, jo neviens pakas izmērs nedrīkst pārsniegt 105 cm un kopējam lielākajam apkārtmēram jāiekļaujas 200 cm.
- Kurjers - mums būs nepieciešama jūsu adrese, kā arī tālruņa numurs, lai kurjers var jūs sazvanīt un vienoties par piegādes laiku. Ar kurjeru iespējams preces nogādāt visātrāk - saņemsiet tās jau nākamajā darbadienā, kā arī neierobežoti lielas un smagas pakas (piemēram, ratiņus vai autokrēsliņu) aizvedīs tieši kurjers.

Ja dzīvojat Lietuvā vai Igaunijā, pakalpojums ir nedaudz dārgāks, bet pieejami visi tie paši varianti. Vienīgi individuāli jāsazinās par Latvijas Pasta tarifiem konkrētai paciņai, jo tie var būtiski mainīties atkarībā no pakas izmēra un svara.

Ja dzīvojat citur ārzemēs, lūdzu, rakstiet mums uz info@muki.lv vai pasūtījuma komentāros un informēsim par piegādes izmaksām ar kurjeru vai nacionālo pastu. 

Sūtot ar Latvijas Pastu, Omnivu vai kurjeru, paturam tiesības tomēr mainīt piegādes tarifu (protams, tās saskaņojot ar jums), ja šādas izmaiņas savās cenās ievieš kāds no šiem starpniekiem vai pēkšņi izrādās, ka jūsu pasūtījums ir tik milzīgs, ka standarta tarifos tas nekādi neierāmējas.


Apmaksa

Veicot pasūtījumu, ir vairākas apmaksas opcijas.

Visērtāk un ātrāk ir veikt apmaksu ar maksājumu karti vai internetbanku caur sistēmu, ko nodrošina Omniva Checkout. NB! Veicot maksājumu uzreiz, automātiski NETIEK nosūtīta ziņa par pasūtījumu. Mēs to sagatavojam jums individuāli uzreiz pēc tam kad esam sakārtojuši jūsu pasūtījumu - parasti 1 darba dienas laikā. Tad saņemsiet aicinājumu ierasties pakaļ precēm vai Omniva izsekošanas kodu savā epastā.

Ja izvēlaties veikt apmaksu saņemot preci personīgi, tad apmaksa tiks veikta ar skaidru naudu vai norēķinu karti klātienē veikalā un par to saņemsiet atbilstošu kases aparāta čeku. Tādēļ jums atliek vien gaidīt ziņu, kad pasūtījums ir nokomplektēts un nākt ciemos.

Ja izraugāties apmaksas veidu ar pārskaitījumu, tad mēs reizē ar ziņu par pasūtījuma nokomplektēšanu, nosūtīsim jums sagatavotu rēķinu, kura apmaksu varēsiet veikt ar bankas pārskaitījumu. Parasti, ja visas preces ir pieejamas, rēķins tiek sagatavots 1 darba dienas laikā. Izņēmuma gadījumos (piemēram, pēc izpārdošanām un akcijām, kad pasūtījumu skaits ir ievērojami lielāks) rēķins var būt jāgaida ilgāk, lūdzu, esiet saprotoši! Ja rēķinu neesat saņēmis, lūdzu pārbaudiet savu SPAM kastīti epastā vai sazinieties ar mums telefoniski.
 

Preču atgriešanas noteikumi

Saskaņā ar 2014. gada 20. maija Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no Pirkuma, un atgriezt iegādāto preci Pārdevējam.

Lai to izdarītu, lūdzam Preci atnest uz mūsu veikalu Rīgā, Tērbatas ielā 45a vai nosūtīt to mums izmantojot Omniva starpniecību uz pakomātu Rīgā, TC Olimpija (Āzenes iela 5), norādot tel.nr. 29282898

Atteikuma vēstulē brīvā formā lūgums norādīt informāciju: pasūtītāja vārdu, uzvārdu, savu kontaktinformāciju – tel.nr. un epastu, pirkuma datumu un preces nosaukumu un daudzumu, ko vēlaties atgriezt.

Ar sīkāku skaidrojumu par Preču atgriešanu izmantojot Atteikuma tiesības varat iepazīties šeit.

Jebkuru neskaidrību gadījumā par preču piegādi un apmaksu, lūdzu, zvaniet 28 343 320