Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Helvetiq kabatas spēles - visforšākās ceļā un mājās[28.7.2023]

Helvetiq galda spēļu klāsts nu jau ir diezgan plašs, taču visvairāk mums patīk tās, kuras kopā var spēlēt pieaugušie un bērni, un, kuras ir ērti paņemt līdzi it visur, lai kopīgi varētu uzspēlēt gan kafejnīcā, gan teltī, gan pludmalē, gan mājās uz terases vai dzīvojamās istabas paklāja. Šīm spēlēm raksturīgi salīdzinoši vienkārši noteikumi, lai spēli var ātri apgūt, un partijas parasti nav garas - 15-30 minūtes. Ieteicamais spēles vecums ir 6-99 gadi. Tā ka faktiski jebkurš, kuram ir interese par galdaspēlēm, jau var sēstie klāt un spēlēt kopā.
Pati populārākā ir Bandido - nav sveša Latvijas bērniem un viņu vecākiem, bet nu izmanīgajam bandītam ir arī draudzene - Bandida, kas ir mazliet sarežģītāka slavenās spēles versija vai arī papildinājums Bandido (šai spēlei ir 3 dažādas noteikumu versijas). Taču abas spēles ir sadarbības spēles - visi spēlētāji spēlē pret spēli un kopīgi zaudē vai uzvar. Tātad šeit mazs vai liels spēlētājs - nav nozīmes, jo visi spēlē komandā.
Un īsti piemērota saulainai vasarai ir Kawaii - spēle par saldējumiem, kurš notiesās vairāk savus mīļākos saldējumus :D
Spēle Pasaku mežs būs pa spēkam arī bērniem, kuri māk skaitīt vismaz līdz 7, tātad gan jau ka arī mazākiem par 6 gadi, protams, ja ir pacietība un spēja ievērot spēles noteikumus, kā arī samierināties ar zaudējumu, ja nu gadās, ka uzvar kāds cits. Šo mūsu bērni spēlēja no apmēram 4,5 - 5 gadiem. 
Papageno un Tukāns ir spēles ar mazliet stratēģiskāku piegājienu lietām, tādēļ droši vien vismaz 6gadniekam jābūt. Abas visai interesantas un galīgi ne vienkāršas. Mēs šo izmēģinājām 2 pieaugušu un 2 tīņu sastāvā. Pavisam nemaz nav bērnu spēlītes :) 
Savukārt Muki.lv kolektīvā iecienītākā no Helvetiq kabatas spēļu sortimenta ir Kariba - šo laiskā pauzītē starp atbildīgiem darbiņiem uzspēlē uz Muki.lv letes mūsu kolēģes :) 
Tā nu iznāk, ka neesam paguvuši izspēlēt tikai pašu jaunāko Helvetiq kabatas spēli - Burbulis, kas klajā nākusi tikai šī gada pavasarī. Tajā uzdevums ir pēc iespējas ilgi noturēt gaisā savu burbuli, kamēr citi cenšas to pārsprādzināt. Bet kā to izdarīt, šoreiz jānoskaidro jums pašiem, jo mēs atzīstamies - nezinām :) Šo mēs spēlēsim savā atvaļinājumā augustā!