Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pavasara MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA jau 13. aprīlī[5.4.2024]

Arī aprīlī, kad 13. datums trāpās sestdienā, plkst. 17.00 pēc veikala slēgšanas Tērbatas ielā 45a, mūsu internetveikalā www.muki.lv notiks brīnumu lietas - cenas krīt, atlaides aug un tas viss spēkā līdz pat svētdienas pusnaktij vai, - būsim godīgi, - pirmdienas rītam, kamēs mēs izslēgsim atlaides :)  Izmanto izdevību un iepērcies izdevīgi jau šajās brīvdienās!

Piedāvājumos atradīsi apavus pavasarim gan lielākiem bērniem, gan mazuļa pirmajiem solīšiem, sandales, būs arī softshell un stepētie termo apģērbi tieši nelielo plusu laikam kā jau pavasarī. Iegādāties varēs arī saulesbrilles, UV pludmales apģērbu vasarai, mugursomas mazajiem un mammām, auduma autiņus un dažādas bērnu aprūpes lietas. Protams, būs arī atlaides rotaļlietām un spēlēm, kā tad bez tām? Kā arī autokrēsliņi, ratiņi un to aksesuāri, līdzsvara riteņi, pedāļu velosipēdi un daudz un daudz kas cits. Ieskaties sadaļā AKCIJAS un iepērcies izdevīgi jau 13. aprīlī!

Atgādinām, ka visas preces ir ierobežotā daudzumā, tādēļ pirkumus ar īpašiem izmēriem, konkrētām krāsām, noteikti neatliec uz pēdējo brīdi, lai neiznāk, ka tieši vajadzīgais ir izpirkts.