Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Īsroku UV saules aizsargkrekliņš "Leopards"

Kods: 1431020641

Zīmols: Lässig

Mūsu platuma grādos šie vēl nav īsti iekarojuši savu stabilu vietu pludmalēs, taču iespējams, jūras piekrastē dzīvojošie jau sev šos atklājuši. Taču ārzemēs pludmalē bērnus UV saules aizsardzības krekliņos un kostīmiņos redz bieži, jo tie ir ērta un droša alternatīva saules aizsargkremam - uzvelc tādu tērpu un mazais var draiskoties pa pludmali, ūdenī un u
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
24.99 EUR
  • < >
Mūsu platuma grādos šie vēl nav īsti iekarojuši savu stabilu vietu pludmalēs, taču iespējams, jūras piekrastē dzīvojošie jau sev šos atklājuši. Taču ārzemēs pludmalē bērnus UV saules aizsardzības krekliņos un kostīmiņos redz bieži, jo tie ir ērta un droša alternatīva saules aizsargkremam - uzvelc tādu tērpu un mazais var draiskoties pa pludmali, ūdenī un uz sauszemes bez bēdu, jo saulīte cauri SPF 50+ UV filtram netiek, lai kaitētu ādai. 

Krekliņš izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, kas kalpos ilgi - LISCRA XTRA LIFE šķiedra, kas ir INVISTA preču zīme, nodrošina augstu izturības pakāpi pret hloru, UV stariem un nepiesātinātām taukskābēm, piemēram, tām, kas atrodamas sauļošanās līdzekļos, ķermeņa losjonos un sviedros. Īpašais materiāls arī pēc peldēšanās izžūst acumirklī un ātri ir patīkams un sauss pie ādas. Tam ir īpaši maigas plakanās vīles, lai nenoberztu ādu un rāvējslēdzis nodrošina tā ērtu un vienkāršu uzvilkšanu. Iepriecina simpātiskas īpaši izturīgas apdrukas, lai krekliņu valkāt būtu ne tikai ādu saudzējoši, bet arī stilīgi un 'muki :) 

- UPF 50+
- augstas kvalitātes un izturīgi materiāli
- plakanas šuves, lai nodrošinātu ādas aizsardzību no kairinājuma
- izturīga gumijas apdruka
- UV aizsardzība nemazināsies lietojot produktu pat 6 gadus

NB! Apģērbs pasargā tikai nosegtās vietas un jālieto kombinējot ar piemērotu aizsargkremu uz atsegtām ķermeņa daļām. Galvas un matu ādas aizsardzībai iesakām lietot UV aizsardzības cepurīti, jo bērna mati vēl ir ļoti plāni un nepilnvērtīgi sargā galvas ādu no apdegumiem. Acis noteikti jāsargā ar optiskas kvalitātes saulesbrillēm. Mēs iesakām Babiators - pārbaudītas un drošas :)