Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Peldbiksītes "Viļņi-rozā"

Kods: 1431001640

Zīmols: Lässig

Mazajiem peldēšanās entuziastiem patiks šīs ērtās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu. Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā! - no mikrošķiedras izgatavots ūdensnecaurlaidīgs peldēšanas autiņš ar PU membrānu - mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu absorbējošu ieliktnīti - augstas kvalitātes un
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
21.99 EUR
  • < >
Mazajiem peldēšanās entuziastiem patiks šīs ērtās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu. Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā!

- no mikrošķiedras izgatavots ūdensnecaurlaidīgs peldēšanas autiņš ar PU membrānu
- mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu absorbējošu ieliktnīti
- augstas kvalitātes un izturīgi materiāli
- bezvīļu tehnoloģijas sēdēšanas daļā, lai novērstu noberzumus

Patentētā mitrumu absorbējošā oderējuma un polsterējuma sistēma integrētajā autiņbiksītē nodrošina, ka bērnu āda paliek pēc iespējas sausa biksīšu iekšpusē. Lassig tankini ir videi draudzīga, stilīga alternatīva vienreizējās lietošanas peldēšanas autiņbiksītēm. Izturīgais LYCRA XTRA LIFE materiāls, kas ir INVISTA preču zīme, nodrošina ilgstošu piemērotību, pateicoties augstam izturības līmenim pret hloru, UV stariem un nepiesātinātām taukskābēm, piemēram, tām, kas atrodamas sauļošanās līdzekļos, ķermeņa losjonos un sviedros.