Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ballistol mājas brīnumlīdzeklis (10 ml)

Kods: 26220

Zīmols: Ballistol

Neo-Ballistol ir brīnumains līdzeklis ādas kopšanai, masāžai, manikīram un pedikīram, brūču aprūpi un citiem nolūkiem. Tas tiek ražots jau gandrīz 80 gadus, taču tā receptūra nav mainījusies un uz minerāleļļu bāzes, kas papildināta ar dziedinošām ēteriskajām eļļām, šis līdzeklis tiek veidots gadu desmitiem un ir sevi pierādījis visvisādās dzīves situācijās. To izmanto pat
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
2.99 EUR
  • < >
Neo-Ballistol ir brīnumains līdzeklis ādas kopšanai, masāžai, manikīram un pedikīram, brūču aprūpi un citiem nolūkiem. Tas tiek ražots jau gandrīz 80 gadus, taču tā receptūra nav mainījusies un uz minerāleļļu bāzes, kas papildināta ar dziedinošām ēteriskajām eļļām, šis līdzeklis tiek veidots gadu desmitiem un ir sevi pierādījis visvisādās dzīves situācijās. To izmanto pat medicīnā izgulējumu aprūpei pacientiem, bet tik lab tas dziedē arī saules apdegumus, dezinficē brūces un paātrina dzīšanu, novērš kāju ādas plaisāšanu un tulznu veidošanos, atvieglo niezi pēc kukaiņu kodumiem un ir izmantojams vēl neiedomājami daudz veidos. Piemēram, zinātāji stāsta, ko to izcili var izmantot manikīram un pedikīram, jo tā padara nagus elastīgus un stiprus, lieliski dziedina ieaugušus nagus un palīdz pat nagu sēnīšslimībām. Mazliet zinot par ēteriskajām eļļām, es minētu, ka noslēpumainās formulas sastāvā ir arī tējaskoka eļļa. Tā ir arī ideāla kā lūpu balzams un ādas kopšanai pēc skūšanās. Nepieciešama lieta, ko paņemt līdzi atvaļinājumā un jums netrūks nekā, lai kas neatgadītos.

Galvenā šī līdzekļa spēja ir šūnu reģenerēšana un pastiprināta to apgāde ar asinīm, kas attiecīgi ādu padara tvirtu, elastīgu un palīdz atjaunoties, ja radies kāds ādas bojājums vai iekaisums. Ballistol eļļu ražošana tiek farmakoloģiski kontrolēta un pamata minerāleļļai ir medicīniskā kvalitāte, tādēļ visos dermatoloģiskajos testos saņemts augstākais vērtējums "ļoti labi". Tās sastāvā brīnumaino darbu pilda daždažādas ēteriskās eļļas, tostarp piparmētru, anīsa un citas. Nesatur konservantus. 

Šobrīd paši testējam, kā tad mums noder eļļiņa, tomēr pēc lieliskās pieredzes ar citiem Ballistol produktiem, šaubu nav, ka arī šis pildīs solīto :)