Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BeCool Match kulba-autokrēsliņš (0-13 kg)

Zīmols: Be Cool

BeCool Match ir ļoti līdzīga Jane vecākajai māsai Matrix Light un ir unikālas konstrukcijas kulbiņa-autokrēsliņš. Tā ir inovatīvas tehnoloģijas kulbiņa, kas uz ratu rāmja izskatās gluži kā parasta kulbiņa un ļaus bērniņam čucēt vienā mierā, bet nokļūstot automašīnā, to var saliekt un tā pārvēršas par autokrēsliņu mazajam pat nepamostoties. Atzveltnīte (ja to tā var saukt) regu
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
159.00 EUR 245.00 EUR
  • < >
BeCool Match ir ļoti līdzīga Jane vecākajai māsai Matrix Light un ir unikālas konstrukcijas kulbiņa-autokrēsliņš. Tā ir inovatīvas tehnoloģijas kulbiņa, kas uz ratu rāmja izskatās gluži kā parasta kulbiņa un ļaus bērniņam čucēt vienā mierā, bet nokļūstot automašīnā, to var saliekt un tā pārvēršas par autokrēsliņu mazajam pat nepamostoties. Atzveltnīte (ja to tā var saukt) regulējama 4 slīpuma pozīcijās no pavisam guļus, kad tā ir īsta kulba, līdz gandrīz 45 grādu leņķim. Kā autokrēsliņš tā izmantojama līdz pat 13 kg svaram, bērnu sprādzējot ar 5punktu drošības jostiņu. Lieliski stiprinās uz Jane, BeCool un Concord ratu rāmja bez papildus adapteriem - tai ir rokturis līdzīgi kā visiem autokrēsliņiem, kas kalpo arī kā jumtiņa mala. No aukstuma bērniņu pasargā kāju pārsegs, bet iekšpuse omulīgi izoderēta ar patīkamiem materiāliem un papildus ieliktnīti pavisam maziņam, kas darbojas arī kā trieciena absorbētājs.

Jane Matrix Light 2 Isofix bāze paredzēta arī BeCool Match kulbiņai-autosēdeklītim, lai to ērti un droši instalētu automašīnā. Tas atvieglos instalāciju, lai ar vienu klikšķi ievietotu kulbiņu mašīnā un nekļūdītos - īpaši indikatori signalizēs, ka krēsliņš piestiprināts pareizi un droši. Turklāt šī unikālā bāze ļauj sēdeklīti pagriezt arī šķērsām, lai mazo var īpaši ērti ielikt krēsliņā un kārtīgi piesprādzēt, vai atlaist kulbiņu guļus, ja radusies tāda nepieciešamība.