Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Rolltop mugursoma (rozā)

Kods: 1103025330

Zīmols: Lässig

Šī mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei. Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas lietas mazuļa aprū
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
129.99 EUR
  • < >
Šī mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei.

Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas lietas mazuļa aprūpei, daudz ērtu kabatiņu un nodalījumu, un tik daudz vietas, lai tajā satilptu viss līdzi ņemamais bērniņam. Atrullējamais dizains ļauj ļoti fleksibli pielāgot somas izmēru līdzi ņemamo lietu apjomam no 15 litru līdz gandrīz 25 litru ietilpībai vien atrullējot to garāku. Aizmirsāt ko ielikt? Nav problēmu - atrullējiet somu mazliet garāku ;) 

Somā atradīsiet ūdensatgrūdošu pārtinamo virsmu, mitrumizturīgu pudelītes somiņu, nelielu somiņu sīkumiem, ratiņiem domātos stiprinājumus.

Kā jau minēts, soma ir izgatavota no 100% pārstrādes materiāla - 38 pet pudeles ir viena soma. Jo Lassig šai projektā sadarbojas ar Waste2Wear zīmolu, kas rūpējas par plastmasas pārstrādi un nenokļūšanu dabā.