Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Muzikālā rotaļlieta "Mēnestiņš"

Kods: 1313014639

Zīmols: Lässig

Organiskās kokvilnas rotaļlieta ar mehānisko mūzikas dvēselīti palīdzēs nomierināt un iemidzināt mazuli. Jau agrīni bērniņš pierod pie noteiktām darbībām, skaņām un rituāliem un ieviešot šādu muzikālo rotaļlietu, veidojas miega asociācija, kuru mazulis zemapziņā saista ar miega rituālu un tas atvieglo iemigšanu. Jauki, ka skaņa nav elektroniski radīta, bet darbojas kā m
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
39.99 EUR
  • < >
Organiskās kokvilnas rotaļlieta ar mehānisko mūzikas dvēselīti palīdzēs nomierināt un iemidzināt mazuli. Jau agrīni bērniņš pierod pie noteiktām darbībām, skaņām un rituāliem un ieviešot šādu muzikālo rotaļlietu, veidojas miega asociācija, kuru mazulis zemapziņā saista ar miega rituālu un tas atvieglo iemigšanu. Jauki, ka skaņa nav elektroniski radīta, bet darbojas kā mehāniska mūzikas kastīte, jo elektroniska skaņa bērnu uzbudina, bet mehāniska skaņa ir dabiska un nomierinoša.
Rotaļlieta izgatavota no organiskās kokvilnas, pildīta ar poliesteru un ir piemērota hiperalerģiskiem cilvēkiem. Nav nepieciešamas baterijas. Mehānisms ir ūdensnoturīgs, tādēļ to drīkst mazgāt veļas mašīnā 30 grādos saudzīgajā režīmā. Brīdinājums: novietot rotaļlietu bērnam neaizsniedzamā attālumā, kad tas sāk celties gultiņā kājās un mēģināt noraut rotaļlietu.

Izmēri: 21 x 8 x16 cm.