Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Oombee kubs

Kods: FA120-1

Zīmols: FatBrainToys

Paņemt, izpētīt, šķirot un atklāt! Bērna mazās rociņas uzreiz burtiski iegrimst šajā rotaļlietā - tai ir 6 burvīgas krāsas, tekstūras, kas ir gana dažādas, lai būtu ko ar pirkstiņiem izpētīt, gan pagrauzt, ja dikti vēlas, jo ražošanā izmantots silikons, kas sertificēts kā pārtikas klases (tātad nesatur nekādus BPA). Pētam formas un kontūras, var pat saspiest.. Cik no Jums - ve
Prece šobrīd nav pieejama
18.99 EUR
  • < >
Paņemt, izpētīt, šķirot un atklāt!
Bērna mazās rociņas uzreiz burtiski iegrimst šajā rotaļlietā - tai ir 6 burvīgas krāsas, tekstūras, kas ir gana dažādas, lai būtu ko ar pirkstiņiem izpētīt, gan pagrauzt, ja dikti vēlas, jo ražošanā izmantots silikons, kas sertificēts kā pārtikas klases (tātad nesatur nekādus BPA).
Pētam formas un kontūras, var pat saspiest..
Cik no Jums - vecāki, esat prātojuši par to, ka būtu tak tik kolosāli, ja figūru šķirošanas mantām tie gabaliņi nezustu?!? :)
Oombee kubs ir ne tikai lieliska rotaļlieta, bet arī tik viegli ņemama visur līdzi, nebaidoties, ka kaut kas pazudīs :) Katrs klucītis ir kārtīgi piestiprināts pie kuba! Mazulis nespēs to ne atraut, ne citādi nozaudēt :)
Tāpat arī ar kopšanu - materiāls ļauj to mazgāt bez raizēm (tiesa gan, tikai ar rokām).

Izmērs: 11cm x11 cm