Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mox

Kods: MO43350

Zīmols: Moluk

Mox ir bumba ar lielu muti. Tam patīk smaidīt, smieties, pļapāt un dziedāt, bet visvairāk tam patīk ĒST. Tas apēd mazās stikla bumbiņas, monētas un visu citu, kas it labi ietilpst viņa puncī. Moxam patīk, ka viņu ripina, met un lidina, noķer un pat žonglē. Un viņš māk balansēt uz cita Mox - tā neprot neviena cita bumba, vai ne? :) Tāpēc kopā ar radiniekiem tas var sakāpt pat palielā tornī.
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
4.99 EUR
  • < >
Mox ir bumba ar lielu muti. Tam patīk smaidīt, smieties, pļapāt un dziedāt, bet visvairāk tam patīk ĒST. Tas apēd mazās stikla bumbiņas, monētas un visu citu, kas it labi ietilpst viņa puncī. Moxam patīk, ka viņu ripina, met un lidina, noķer un pat žonglē. Un viņš māk balansēt uz cita Mox - tā neprot neviena cita bumba, vai ne? :) Tāpēc kopā ar radiniekiem tas var sakāpt pat palielā tornī. Un tie ir tikai daži no viņa talantiem - pašus dziļākos būs jāatklāj pašiem... 

Un tas lieliski sadzīvo ar citām Moluk rotaļlietām, atrodot kopīgu valodu gan ar Bilibo, gan Bilibo Mini, gan Oogijiem :)  Un veido fantastiskas celtnes kopā ar Oibo un Hix.
Nesatur lateksu, BPA un ftalātus