Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Atmiņas spēle "Zvēri un mazuļi" somiņā

Kods: PTC591

Zīmols: Petit Collage

Atmiņas spēle, kur 12 dzīvniekiem jāatrod atbilstošie mazuļi, sagādā ne vien prieku lieliem un maziem, bet arī lieliski trenē atmiņu un vērību. Lūko nu atrast un atcerēties, kur paslēpušās mazie un māmiņas starp 24 kartiņām! Lieliska atmiņas spēle gan maziem, gan lieliem, kur svarīgākais pamanīt un atcerēties detaļas, būt acīgam.  Būs piemērota arī mazākiem spēlētājiem, jo gabal
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
15.99 EUR
  • < >
Atmiņas spēle, kur 12 dzīvniekiem jāatrod atbilstošie mazuļi, sagādā ne vien prieku lieliem un maziem, bet arī lieliski trenē atmiņu un vērību. Lūko nu atrast un atcerēties, kur paslēpušās mazie un māmiņas starp 24 kartiņām! Lieliska atmiņas spēle gan maziem, gan lieliem, kur svarīgākais pamanīt un atcerēties detaļas, būt acīgam.  Būs piemērota arī mazākiem spēlētājiem, jo gabaliņu foni veidoti dažādās krāsās, lai mazliet atvieglotu to paturēšanu prātā. Noderēs kā izziņas materiāls arī pavisam mazajiem vienkārši meklējot saderīgos pārīšus starp visiem atklātiem kauliņiem.
Izgatavota no pārstrādāta kartona, drukāta ar augu izcelsmes krāsām, noglabāta ērtā auduma somiņā, kuru būs parocīgi paņemt līdzi ceļā.