Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Polarizētās saulesbrilles Navigator "Jet Black"

Kods: NAV-504

Zīmols: Babiators

Šīs saulesbrilles ir ar polarizētu pārklājumu klasiskajā melnajā krāsā, ar super klasisku Navigators stūraino formu. Šajās ikviens mazais izskatīsies stilīgi, jo klasika ir klasika. Babiators saulesbrilles ir: - drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pa
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
37.99 EUR
  • < >
Šīs saulesbrilles ir ar polarizētu pārklājumu klasiskajā melnajā krāsā, ar super klasisku Navigators stūraino formu. Šajās ikviens mazais izskatīsies stilīgi, jo klasika ir klasika.

Babiators saulesbrilles ir:
- drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri bez maksas (jāmaksā tikai piegāde). Lai garantija būtu spēkā, jums jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātajā garantijas programmā.
- stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs saulesbrilles pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. 

Polarizētās saulesbrilles atšķiras ar to, ka stikliņi noņem atspulgus un samazina acs apžilbumu. Ar polarizētām brillēm komforta sajūta pie spilgtas saules būs daudz labāka nekā ar parastām saulesbrillēm un tās ir ieteicamas cilvēkiem ar jūtīgām acīm vai tiem, kam īpaši jākoncentrējas attēla uztverei (piemēram, autovadītājiem). Bērni droši vien vairāk pieskaitāmi pie pirmajiem :)