Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Polarizētās sirsniņformas saulesbrilles "Frosted Pink" ar spoguļstikliem

Kods: HRT-503

Zīmols: Babiators

Šīs ir saulesbrilles ar polarizētu pārklājumu, turklāt šim modelim ir izcili skaists spoguļpārklājums, lai mazā valkātāja būtu īpaši stilīga! Lai stikliņi viegli nenoskrāpētos, komplektā nāk ērts maciņš briļļu uzglabāšanai. Babiators saulesbrilles ir: - drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
37.99 EUR
  • < >
Šīs ir saulesbrilles ar polarizētu pārklājumu, turklāt šim modelim ir izcili skaists spoguļpārklājums, lai mazā valkātāja būtu īpaši stilīga! Lai stikliņi viegli nenoskrāpētos, komplektā nāk ērts maciņš briļļu uzglabāšanai.

Babiators saulesbrilles ir:
- drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri bez maksas (jāmaksā tikai piegāde). Lai garantija būtu spēkā, jums jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātajā garantijas programmā.
- stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs saulesbrilles pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. 

Polarizētās saulesbrilles atšķiras ar to, ka stikliņi noņem atspulgus un samazina acs apžilbumu. Ar polarizētām brillēm komforta sajūta pie spilgtas saules būs daudz labāka nekā ar parastām saulesbrillēm un tās ir ieteicamas cilvēkiem ar jūtīgām acīm vai tiem, kam īpaši jākoncentrējas attēla uztverei (piemēram, autovadītājiem). Bērni droši vien vairāk pieskaitāmi pie pirmajiem :)