Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BOLD skolas somas, penāļi un aksesuāri stilīgiem jauniešiem [31.7.2023]

Uz jautājumu, kādas skolas somas iesakām, mums nebija atbildes kopš Yuubag skolas somas pārstāja ražot. Un nu ar prieku ziņojam, ka Muki.lv plauktos atkal ir skolas somas, kas mums pašiem patīk un ar tādu uz skolu septembrī dosies arī mūsu dēls Klāss. Tā ir jaunā Lassig sērija pusaudžiem - BOLD.

Bold somas it kā ir jauniešiem dizainētas un no skata nav gluži cietās un apjomīgās skolēnu somas, bet patiesībā tām ir ciets karkass tur, kur tas ir kritiski nepieciešams - muguras daļā un somas apakšā. Lielisks kompromiss vecāku un bērnu starpā - būt stilīgam, bet tomēr nēsāt ergonomisku skolas somu. Dēļ ergonomiskās muguras daļas soma saglabā savu formu un neļauj mantu smagumam ietekmēt bērna stāju. Turklāt somas lences ir regulējamas gluži kā profesionālām pārgājienu somām ar trīspakāpju pielāgošanas sistēmu - tām ir maināms augstums muguras daļā, maināms atstatums no somas augšējās malas, kā arī pašu lenču garums. Somas papildu stabilitātei ir arī krūšu un gurnu jostas, kuras var noņemt, ja nevēlas tās lietot. Turklāt somā ir gan 2 lielie nodalījumi, gan vairākas mazākas kabatas un vietas mantām. Mums šķiet lieliska!
Būs piemērotas bērniem no aptuveni 8 līdz 13 gadu vecumam. Tas vairāk atkarīgs no auguma - aptuveni līdz 175 cm, mēs teiktu no pieredzes.

Papildu iespējams iegādāties arī penāļus, maciņu, kā arī pieskaņotas ūdenspudeles, lai pasvītrotu savu stila izvēli :) Nu, lieliskie, uz skolu!