Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Minimus pavasara kolekcijā 3 starpsezonas zābaciņu modeļi[6.4.2023]

Šajā pavasarī Minimus zābaciņi pieejami trīs dažādos modeļos 4 dažādās krāsās sākot no pašiem pirmajiem solīšiem līdz pat 30. izmēram. Kā izraudzīties piemērotākos?

Pašiem pirmajiem solīšiem mēs iesakām nešauboties iegādāties zābaciņus ar mīkstāko zolīti - modelis Skylark ir domāts mazuļiem, kuriem šis ir pirmais pavasaris uz savām kājiņām. Tie atbilst visiem baskāju apavu kritērijiem, ko atzinīgi novērtē mūsdienīgi bērnu ārsti un fizioterapeiti.

Kādas ir baskāju apavu īpašības?
LOKANI - apavs ir pavisam lokans, to iespējams satīt pat gliemezītī, kā čībiņa
PLAŠI - apavi neierobežo un nesaspiež pēdu, ļauj tai brīvi augt nedeformējoties un neieņemot apava uzspiesto siluetu
VIEGLI - viegli kā pūciņa - piemēram, viena Skylark zābaciņa svars ir mazāk kā 100 grami
PLAKANI - zole ir pilnīgi plakana, bez polsterējumiem vai balsta elementiem, nav nedz pacelts purngals, nedz augšupejošs papēdis, lai pēda dabiski piegulst virsmai

Lielāki bērniem, kuri staigā jau vairāk kā 6 mēnešus, Minimus pavasara piedāvājumā atradīs baskājiem draudzīgos Starling vai Jay Lite zābakus. To zolīte ir stingrāka - mēs tos saucam par nopietno soļu apaviem. Šie modeļi pieejami līdz pat 30. izmēram jeb iekšzolīte 189 mm.

Ieteicamā rezerve pirmo soļu apaviem ir 5-7 mm, bet lielākām pēdām ir aptuveni 1 cm, ņemiet to vērā, izraugoties piemērotu izmēru! Protams, vislabāk apavus piemērīt klātienē - tieši tādēļ aicinām jūs iegriezties kopā ar mazo pie mums Tērbatas ielā 45a, lai kopīgi atrastu labākos apavus tieši tavam mazajam! Gaidām ciemos!