Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ādas puszābaki "Jay Lite" (baložu pelēki)

Zīmols: Minimus

Modelis Jay Lite ir ļoti līdzīgi zābaciņiem Jay, tikai tiem nav siltā oderīte, bet gan ādas iekšpuse un tie būs piemēroti starpsezonai līdz aptuveni +5-7 grādu temperatūrai, kad jau prasās pāriet uz zābakiem ar siltinājumu. Tie ir puszābaciņi līdz potītei, platums regulējams ar liplenti, lai cieši piegulētu potītei un sargātu kāju siltumu. Zābaka priekšpusē dekoratīvās &scaron
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
42.99 EUR
  • < >
Modelis Jay Lite ir ļoti līdzīgi zābaciņiem Jay, tikai tiem nav siltā oderīte, bet gan ādas iekšpuse un tie būs piemēroti starpsezonai līdz aptuveni +5-7 grādu temperatūrai, kad jau prasās pāriet uz zābakiem ar siltinājumu. Tie ir puszābaciņi līdz potītei, platums regulējams ar liplenti, lai cieši piegulētu potītei un sargātu kāju siltumu. Zābaka priekšpusē dekoratīvās šņorītes ir elastīgas, lai to būtu ērti uzvilkt. Zābaki izgatavoti no dabīgās ādas ar mīkstu ādas oderējumu. Tiem ir izņemama zolīte, lai zābaciņus vieglāk izžāvēt un kopt. Zoles ir super lokana, dābīgā kaučuka krāsā. 

Šie zābaciņi ir draudzīgi baskājiem:
- tiem ir ļoti lokana 3 mm zolīte
- tiem ir plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu kāju pirkstiņus
- tiem ir zero drop - nulles kritums no pēdas līdz purngalam jeb nav papēža pacēluma, lai pēda pilnībā piegultu virsmai

Interesanti! Jay angliski nozīmē sīlis - skaists un krāsains putns, kas samērā bieži sastopams arī Latvijā. Bet vai zināji, ka sīlis mēdz atdarināt citu putnu dziesmas, sevišķi plēsīgo, var imitēt suņa rejas, durvju čīkstoņu un citas bieži dzirdētas skaņas.