Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Siltināti zābaciņi "Redstart" (žagatu zili)

Kods: MFS0001NV

Zīmols: Minimus

Modelis Redstart radīts pašiem pirmajiem solīšiem un būs ideāli piemērots pirmajai ziemai uz savām kājām. Tiem ir supermīksta un lokana zolīte ar silikona apakšu, kas ļaus paieties pretī sniegpārslām vai izpriecāties čaukstošās rudens lapās. Tie ir nedaudz garāki par potīti, aizdare ar divām liplentēm. Zābaki izgatavoti no dabīgās ādas un siltināti ar mīkstu mākslīgo ka
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
36.99 EUR
  • < >
Modelis Redstart radīts pašiem pirmajiem solīšiem un būs ideāli piemērots pirmajai ziemai uz savām kājām. Tiem ir supermīksta un lokana zolīte ar silikona apakšu, kas ļaus paieties pretī sniegpārslām vai izpriecāties čaukstošās rudens lapās. Tie ir nedaudz garāki par potīti, aizdare ar divām liplentēm. Zābaki izgatavoti no dabīgās ādas un siltināti ar mīkstu mākslīgo kažociņu. 

Šie zābaciņi ir draudzīgi baskājiem:
- tiem ir ļoti lokana 3 mm zolīte
- tiem ir plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu kāju pirkstiņus
- tiem ir zero drop - nulles kritums no pēdas līdz purngalam jeb nav papēža pacēluma, lai pēda pilnībā piegultu virsmai

Izmēri:
125 mm
130 mm
135 mm

Interesanti! Redstart latviski saukts par erickiņu ir ļoti mazs putniņš, kas mazāks par mājas zvirbuli. Tas ir diezgan skaļš un kustīgs putns, kas gluži kā kolibri, ne mirkli nespēj saglabāt mieru un visu laiku ir kustībā. Tas ir ļoti viegls - parasti tā svars nepārsniedz 20 gramus.