Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mitrumizturīgi ziemas zābaki Tex Track ar vilnu (pelēki)

Kods: G3160212-4

Zīmols: Froddo

Bērnu un jauniešu baskāju ziemas zābaki Apavi ir īpaši lokani, lai pēc iespējas imitētu basu kāju izjūtas un bērna kāja varētu aktīvi darboties arī aukstajā gadalaikā. Froddo Tex sistēma nodrošinās sausas un siltas kājas arī pašos nejaukākajos laikapstākļos. Dabīgās vilnas siltinājums nodrošinās komfortablu temperatūru un termoregulāciju arī ļoti aukstā laikā, b
Šo preci var iegādāties:
tiešsaistē
79.00 EUR
  • < >
Bērnu un jauniešu baskāju ziemas zābaki

Apavi ir īpaši lokani, lai pēc iespējas imitētu basu kāju izjūtas un bērna kāja varētu aktīvi darboties arī aukstajā gadalaikā. Froddo Tex sistēma nodrošinās sausas un siltas kājas arī pašos nejaukākajos laikapstākļos. Dabīgās vilnas siltinājums nodrošinās komfortablu temperatūru un termoregulāciju arī ļoti aukstā laikā, bet neļaus kājiņām svīst siltākās dienās.  Ūdeni atgrūdoša un videi draudzīga dabīgā āda. Ilgtspējīgs produkts un ražošana. Gumijas ārējā zole ar papildu protektoriem labākai saķerei, lai kājas neslīdētu.

Sastāvs:
1) virspuses materiāls - āda/tekstils ar FroddoTex īpašībām, kas nodrošina mitrumizturību
2) vilnas siltinājums 
3) zole - gumija

Fantastisks funkcionalitātes un stilīga dizaina apvienojums padara tos par lieliskiem ziemas pavadoņiem tava bērna augošajām kājām.