Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pediped apavi

Pediped bija tas zīmols, kas visu pirms mūs aizveda pie baskāju apavu idejām. Sen sen, kad Robinam bija knapi gadiņš, atradu šo zīmolu ASV ar visu viņu mājaslapā aprakstīto par bērna kājiņas dabisko attīstību un tas tik ļoti saskanēja ar to, ko mums stāstīja Klaudija Hēla, ka ļoti šos apavus kārojām. Bet tie bija TIK tālu - ASV, Eiropā vēl nenopērkami. Mūsu neatlaidības rezultātā gan Robins vienu apavu pāri dabuja notestēt līdztekus LittleBlueLamb analogiem un sapratām, ka mīkstzolīšu kategorijā vismaz tolaik tie diezko neatšķīrās. Tagad gan tehnoloģija mainījusies un atšķirības ir. Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka šis ir zīmols, ar kuru visi mūsu meklējumi tā pa īstam sākās un ir aizveduši mūs... pie Pediped beidzot beidzot mūsu plauktos :) Par ko esam ļoti priecīgi, jo mūsuprāt šie ir lieliski apavi, kur cena sastopas ar kvalitāti un iepriecina gan mazās peciņas, gan mammas un tētus :) Priecājamies kopā! Pediped ražo trīs apavu līnijas: - Originals - faktiski tie ir Latvijā jau pazīstamie mīkstzolīši, tikai tie tehnoloģiski atšķirās, jo visa zolīte ir klāta ar neslīdīgu gumijotu materiālu, tā labāk pasargājot apavu no nodiluma un slīdēšanas, kā arī zolītē nav plānāku un biezāku vietu, kas šad tad Lasīt vairāk >
Pediped bija tas zīmols, kas visu pirms mūs aizveda pie baskāju apavu idejām. Sen sen, kad Robinam bija knapi gadiņš, atradu šo zīmolu ASV ar visu viņu mājaslapā aprakstīto par bērna kājiņas dabisko attīstību un tas tik ļoti saskanēja ar to, ko mums stāstīja Klaudija Hēla, ka ļoti šos apavus kārojām. Bet tie bija TIK tālu - ASV, Eiropā vēl nenopērkami. Mūsu neatlaidības rezultātā gan Robins vienu apavu pāri dabuja notestēt līdztekus LittleBlueLamb analogiem un sapratām, ka mīkstzolīšu kategorijā vismaz tolaik tie diezko neatšķīrās. Tagad gan tehnoloģija mainījusies un atšķirības ir. Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka šis ir zīmols, ar kuru visi mūsu meklējumi tā pa īstam sākās un ir aizveduši mūs... pie Pediped beidzot beidzot mūsu plauktos :) Par ko esam ļoti priecīgi, jo mūsuprāt šie ir lieliski apavi, kur cena sastopas ar kvalitāti un iepriecina gan mazās peciņas, gan mammas un tētus :) Priecājamies kopā!Pediped ražo trīs apavu līnijas:
- Originals - faktiski tie ir Latvijā jau pazīstamie mīkstzolīši, tikai tie tehnoloģiski atšķirās, jo visa zolīte ir klāta ar neslīdīgu gumijotu materiālu, tā labāk pasargājot apavu no nodiluma un slīdēšanas, kā arī zolītē nav plānāku un biezāku vietu, kas šad tad dara bažīgus vecākus apskatot analogus ar zolē iestrādātiem riņķīšiem vai citas formas pretslīdēšanas elementiem. Šajā līnijā pieejami apavi no 0 līdz 24 mēnešiem.
- Grip'n'Go - apavi piemēroti kārtīgākiem kājāmgājējiem un ir lieliski apavi pa vidu starp mīkstzolītēm un galīgi nopietnajiem apaviem - plāna gumijas zolīte, superlokana un gana izturīga kārtīgai skriešanai. Šajā līnijā pieejami apavi no 19. līdz 23. izmēram.
- Flex - nopietnāko soļu apavi, kuru zole ir pamatīgāka, bet tai pat laikā lokana un forša. Šajā līnijā apavi pieejami no 24. līdz 36. izmēram.
Atlasīti 1 no 1