Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

ManyMonths MultiCap - oranža/tumši lillā

Zīmols: ManyMonths

Mūsdienās zinoši vecāki rūpējas par saules aizsardzību bērnam nu jau ne tikai uzliekot galvā saules cepurīti, bet arī sargājot bērna ādu. Taču sauleskrems nebūt nav vienīgais un parocīgākais veids, kā aizsargāt bērna ādu no saules kaitīgajiem stariem - to ir iespējams darīt arī ar speciālu apģērbu. Mēs nedaudz vairāk zinām par sintētiskiem apģērbiem ar UV50+ SPF zīmīti. Bet vai tu zināji, k
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
21.95 EUR
  • < >
Mūsdienās zinoši vecāki rūpējas par saules aizsardzību bērnam nu jau ne tikai uzliekot galvā saules cepurīti, bet arī sargājot bērna ādu. Taču sauleskrems nebūt nav vienīgais un parocīgākais veids, kā aizsargāt bērna ādu no saules kaitīgajiem stariem - to ir iespējams darīt arī ar speciālu apģērbu. Mēs nedaudz vairāk zinām par sintētiskiem apģērbiem ar UV50+ SPF zīmīti. Bet vai tu zināji, ka kaņepju šķiedrai piemīt dabiska saules aizsardzība no UVA un UVB kaitīgajiem stariem? Līdz pat 99,9%! Tas nozīmē, ka kaņepes šķiedras apģērbs aizsargā ādu no kancerogēnā saules starojuma tikpat labi kā UV50+ aizsargkrēms. Turklāt tas nesatur ķimikālijas, neiekļūst bērna organismā, ir pilnīgi dabīgs un elpojošs. Latvijā šobrīd kaņepju šķiedras brīnišķīgās īpašības diemžēl ir nepietiekami novērtētas, bet mēs ļoti ceram, ka jau tuvākajā laikā tas mainīsies un jūs varat būt šī trenda jaunatklājēji! 

ManyMonths šīs sezonas jaunums ir MultiCepure, kurai var noņemt aizmugērjo daļu un lietot kā vienkāršu cepurīti vai pielikt pagarinājumu atpakaļ un būt drošam, ka bērna jūtīgais kakliņš, ausis un pleciņi neapdeg saulītē.

Pieejamas šādos izmēros:
Charmer/Adventurer - 3 mēneši līdz 2/2.5 gadi jebšu 62-92/98 cm
Adventurer&Beyond - 1 gads un līdz pat pieaugušajiem (80cm - M izmēra lielajam)

Materiāls ir atkarīgs no krāsas: 

100% lins, 55% kaņepju šķiedra/45% organiskā kokvilna - sarkans/tumši lillā; pelēks/zils
55% kaņepju šķiedra/45% organiskā kokvilna - debesu zils/zils; oranžs/tumši lillā