Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Peldbiksītes "Žirafes"

Kods: 1431001746

Zīmols: Lässig

Mazajām peldēšanās skaistulēm patiks šīs izsmalcinātās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu un glītām rišiņām aizmugurē. Tik fifīgi! Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā! - no mikrošķiedras izgatavots ūdensnecaurlaidīgs peldēšanas autiņš ar PU membrānu - mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu ab
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >
Mazajām peldēšanās skaistulēm patiks šīs izsmalcinātās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu un glītām rišiņām aizmugurē. Tik fifīgi! Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā!

- no mikrošķiedras izgatavots ūdensnecaurlaidīgs peldēšanas autiņš ar PU membrānu
- mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu absorbējošu ieliktnīti
- dekoratīvas rišiņas mazajām dāmām
- augstas kvalitātes un izturīgi materiāli
- bezvīļu tehnoloģijas sēdēšanas daļā, lai novērstu noberzumus

Patentētā mitrumu absorbējošā oderējuma un polsterējuma sistēma integrētajā autiņbiksītē nodrošina, ka bērnu āda paliek pēc iespējas sausa biksīšu iekšpusē. Lassig tankini ir videi draudzīga, stilīga alternatīva vienreizējās lietošanas peldēšanas autiņbiksītēm. Izturīgais LYCRA XTRA LIFE materiāls, kas ir INVISTA preču zīme, nodrošina ilgstošu piemērotību, pateicoties augstam izturības līmenim pret hloru, UV stariem un nepiesātinātām taukskābēm, piemēram, tām, kas atrodamas sauļošanās līdzekļos, ķermeņa losjonos un sviedros.